Skola - enerģijas sūknētava

Kad esi novadījusi 8-as stundas pēc kārtas vairāk kā 180 bērniem, jūties kā izspiests citrons.


Viss mainās tik ātri un nemanāmi

Biju palaidusi garām, ka jau otro gadu Nacionālā teātra Jaunās zāles ieeja ir no kanāla puses. Raustīju agrākās ieejas durvis un brīnījos, kāpēc 30 minūtes pirms izrādes viss vēl ir tumšs.


Mūzika un literatūra

Koncertā klausījos apmēram pirms 150 gadiem rakstītu mūziku un salīdzināju to ar tikpat veciem rakstnieku darbiem. Ne viss ir saistošs mūsdienām. Ir mūzika, ko, tāpat kā lasāmgabalus ar garlaicīgiem dabas aprakstiem, vēlme ātrāk palaist gar ausīm.


Foto izstāde

Kultūras namā atklāja izstādi ar fotogrāfijām no pilsētas svētkiem. Tikušas arī divas manējās bildes.

 


Bez saules un bez enerģijas

Laikam sācies miegainuma periods. Trīs reizes pa dienu uznāca miegs tā, ka visas trīs reizes nācās līst gultā.


Plāni pavasarim

Jau laicīgi sāku plānot ģimenes ceļojumu maija brīvdienām. Izvēlēšos tūrisma firmu, lai tā aizved un atved, un mums ne par ko nav jādomā.


8. oktobris, otrdiena10.10.2019.

Bišku par ātru

Pierasts, ka Ziemassvētkiem pie mums (domāts – Latvijā) sāk gatavoties novembra beigās. Zviedrijā ziema laikam pienāk ātrāk. Pie mums vēl koku lapas nav nobirušas, bet “IKEA” veikals jau izrotāts ar mākslīgajām eglēm un krāsainajiem bumbuļiem.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kas īsti ir miljonārs? Varbūt ne tas, kurš negodīgi sev izdevīgā laikā un vietā sazadzies, bet tas, kurš iemantojis miljoniem cilvēku sajūsmas un mīlestības.