Atrastie raksti (35) pēc vārda ŠŪŠANA AR ŠUJMAŠĪNU

Sanita Nikitenko

„Šūšana”

Apgāds „Lielvārds”; 1996. gads; 80 lpp.

 

Apraksts

Darba burtnīca mājturības stundām pamatskolā. Tā iepazīstina ar dažādu šujmašīnu uzbūvi, dūrienu un vīļu veidiem, piegrieztņu veidošanas pamatprincipiem. Izdevuma praktiskajā daļā parādīta dažādu šūtu priekšmetu izgatavošanas tehnoloģija.


2004 / jūlijs / nr. 88

Paššūtās vasaras somas lieliski atsvaidzinās jūsu vasaras tērpus. Ar tām var doties gan uz darbu, gan uz pludmali. Akcenti tiek likti uz interesantajiem somu rokturiem. Tos var iegādāties jebkuros rokdarbu veikalos. Vienai somai par rokturiem izmantotas metāla adāmadatas, bet otrai – izšūšanai domātie koka riņķi.


2004 / jūnijs / nr. 87

Modes žurnālos parasti pieejamas tērpu piegrieztnes, bet cepuru piegrieztnes - retums. Tāpēc piedāvāju uzšūt vasaras cepures, kas rotātas ar aplikāciju vai arī šūtas no interesanti apdrukāta kokvilnas auduma.


2004 / aprīlis / nr. 85

Mazajai dāmītei ļoti patīk pucēties, tāpēc ieprieciniet viņu, uzšujot jaunu tērpu. Lai darinātu žurnālā piedāvātos modeļus, nepieciešamas trīs lietas: pirmkārt - neliela prasme šūt, otkārt - nedaudz auduma, treškārt – apmēram trīs vai četras brīvas stundas.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad medus mucai klāt pielej darvas karoti, tiek sabojāts viss medus. Kad darvas mucai klāt pielej medus karoti, paliek tā pati darva.


lasītākās tēmas

pēdējā mēneša laikā