Atrastie raksti (54) pēc vārda ROTAĻAS un PARADUMI

1. Bēgšanas un ķeršanas rotaļas var spēlēt pat tad, ja kāds no bērniem vēl nemaz nemāk staigāt. Tikai tādā gadījumā būs nepieciešama pieaugušā palīdzība, kurš rokās turēs mazuli. Kad dēls bija 6 vai 7 mēnešus vecs, mēs izdomājām rotaļu “Kaķis un pele”. Piemēram, ja māsa bija pele, tad viņa bēga, bet es, turēdama rokās dēlu, kas bija kaķis, viņu ķērām. Tajā mirklī, kad dēls ar savām izstieptajām roķelēm teju teju skārās klāt māsai, viņš sajūsmā skaļi spiedza.


2. Istabas vidū bērni izveidoja norobežojumu, tas ir, salika rindā dekoratīvos spilvenus un pufiku tā, lai varētu skriet tiem apkārt. Viens bija ķērājs, bet otrs - bēdzējs. Ja istabā ir pietiekoši daudz vietas, tad rotaļā var piedalīties vairāki bēdzēji. Visinteresantākais moments šajā rotaļā ir tas, ka ķērājs jebkurā mirklī var mainīt skriešanas virzienu.


Lai mazinātu satraukumu pirms kāda svarīga skolas konkursa vai pasākuma, meitai uz mobilo tālruni sūtīju pašas sacerētu pantiņu par Runčuku Punčuku. Mazais kaķēns, protams, bija viņa. Ļoti cerēju, ka pantiņš meitai liks pasmaidīt un pirms svarīgā notikuma nedaudz nomierināties. 

 

 

1.

Runčuks Punčuks iet uz skolu;

Nebēdā par savu omu.

Viņam galvā viena doma:

„Uh,cik šodien smaga soma!”

 

06.12.2010.

Pa logu žēli noraudzījos, kā, sakumpusi no mugursomas smaguma, uz skolu aiziet mana meita. Toreiz arī radās doma nosūtīt īsziņu par kaķēnu Runčuku Punčuku.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.


lasītākās tēmas

pēdējā mēneša laikā