Atrastie raksti (47) pēc vārda aksesuāri

2006 / nr. 12 (22)

Pārskatīju savu vasaras apģērbu garderobi un secināju - trūkst pieskaņotu jostu. Nolēmu tās izgatavot pati. Nepieciešamos tekstilmateriālus un rotājumus iegādājos šūšanas piederumu veikalā, bet mākslīgos ziedus un zemenes – ziedu veikalā.


2006 / nr. 10 (20)

Vai atceramies, kā bērnībā ticējām, ka pirmais pavasarī redzētais taurenis norāda, kāda būs vasara? Ja taurenis vienkrāsains – vasara sagaidāma vienmuļa; ja taurenis krāsains – vasara solās būt jautra. Lai šovasar mūs lutinātu jautri piedzīvojumi, uzšūsim sev jaunu somu ar krāsainiem taureņiem!


2006 / nr. 6 (16)

Izmantojot vienu rakstu, varam uztamborēt divas cepures. Ja izvēlēsimies pusvilnas vai vilnas dziju, tiksim pie jaukas pavasara cepures; ja izvēlēsimies kokvilnas diegu – sargāsim galvu no karstajiem saules stariem vasarā.

 

2006 / nr. 4 (14)

Ja apnikušas adītas cepures, un veikala piedāvājums šķiet vienveidīgs, uzšujam cepuri pašas! Šādu platmali nevarēsim atrast nevienā veikalā!


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Grāmatu pirkšana Latvijā sāk kļūt jau par bagātnieku privilēģiju.


lasītākās tēmas

pēdējā mēneša laikā