Atrastie raksti (72) pēc vārda jubilejai

Ģimenes fotoalbums11.08.2014.

Tēma: SVĒTKIPatīkami pārsteigumi

Mūsu ģimenei ir jauka tradīcija - reizi gadā (vēlams kāzu jubilejā) foto salonā nobildēties. Gadiem ritot, bildes krājas, un ik pa laikam ir interesanti pārlapot nu jau vēsturisko ģimenes albumu.


2006 / nr. 18 (28)

Pēc vasaras brīvdienām atgriežoties bērnudārzā un skolā, bērniem sākas ciemos aicināšanas bums. Lai viesību sākumā ciemiņi atraisītos, piedāvāsim viņiem kopīgi veicamu darbiņu!


Jūnijs/Jūlijs 2005

Kāzu jubileja vienmēr ir notikums, jo tieši šajā dienā pirms gada, pieciem vai divdesmit radās jauna ģimene, aizsākot divu cilvēku kopīgu dzīves ceļu.

 

Marts 2004

Vai atceraties, cik aizrautīgi un nepacietīgi bērnībā gaidījāt savu dzimšanas dienu? Rotājāt istabu, izdomājāt interesantas spēles, sapņojāt par dāvanām ...  Un kā ir tagad? Vai šī diena joprojām ir īpaša un brīnumu pilna? Lai par to pārliecinātos, apsēdieties karaļa tronī, uzlieciet galvā kroni un sāciet vadīt svinīgo ceremoniju.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

9>10

Ne vienmēr matemātikai ir taisnība.


lasītākās tēmas

pēdējā mēneša laikā