Uzdevums: Uzzīmēt vienalga kāda produkta iepakojumu. Noformēt tā dizainu, iekļaujot firmas preču zīmi (logotipu) un produkta nosaukumu. Ja nepieciešams, var uzrakstīt arī firmas moto (saukli). 

 

 Skolēnu darbi:

 

  Vecums: 7.-12. klase (kā paraugi izmantoti 7. un 9. klases skolēnu darbi)

 Darba ilgums: 3 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 papīra lapa (var būt tonēta), grafīta zīmulis, dzēšgumija, krāsu zīmuļi, melna flomāsterveida pildspalva kontūrām; lineāls un cirkulis (ja nepieciešams).


Kartīte ar vārdu04.04.2018.

 Uzdevums: Izvēlēties vārdu, kas sastāv no 6 vai 7 burtiem. Uzkonstruēt to un izveidot kartīti.

 Skolēna darbs:

(no sāna)

 Vecums: 8. klase

 Darba ilgums: 3 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta rūtiņu lapa (ņemta no rūtiņu burtnīcas vidus), 2 A4 formāta kartoni (tonis pieskaņots burtu krāsai), 1 A4 formāta balta papīra lapa (pēc izvēles), grafīta zīmulis, dzēšgumija, melnā flomāsterveida pildspalva, krāsu zīmuļi, līmes zīmulis, lineāls, cirkulis (ja nepieciešams), šķēres.


 Uzdevums. No sava vārda un uzvārda pirmajiem burtiem (iniciāļiem) izdomāt vārdus, lai tie veidotu daudz maz saistošu savienojumu. Attēlot to zīmogā.

 

 Darbi no personīgā arhīva (paraugi zīmēti uz datora):

 Vecums: 10.-12. klase

 Darba ilgums: 2 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta balta papīra lapa; parastais zīmulis; dzēšgumija. Pēc izvēles: lineāls; cirkulis; melna flomāsterveida pildspalva; krāsu zīmuļi.


Plakāts. Burti15.03.2017.

 Uzdevums: Izvēlies vienu no dotajiem uzrakstu variantiem un izveidot plakātu. Papīra lapa var atrasties gan vertikālā, gan horizontālā stāvoklī. Plakātam jābūt melnbaltam (var būt arī pelēkā krāsa) un ar vienu izvēlēto krāsaino krāsu.

     Monstru kari

Jūras dzelmē

Mūzikas varā

Manas fantāzijas

     Augu uzbrukums

Kas dārzā?

Burtu deja

Pasaku zeme

     Lielais sprādziens

Pavasara dvaša

Dzīvie burti

Spēlēsim paslēpes!

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 5.-12. klase (kā paraugi izmantoti 8., 9. un 12. klases skolēnu darbi)

 Darba ilgums: 3 - 4 mācību stundas 

 Nepieciešamie materiāli: A3 formāta balta papīra lapa; parastais zīmulis; dzēšgumija. Pēc izvēles: lineāls (vēlams 30 cm); cirkulis; melna flomāsterveida pildspalva; flomāsters (marķieris); krāsu zīmuļi; tuša (tušas darbiem ota, trauciņš, salvete un avīze darba virsmas noklāšanai).


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.