2006 / nr. 10 (20)

Vai atceramies, kā bērnībā ticējām, ka pirmais pavasarī redzētais taurenis norāda, kāda būs vasara? Ja taurenis vienkrāsains – vasara sagaidāma vienmuļa; ja taurenis krāsains – vasara solās būt jautra. Lai šovasar mūs lutinātu jautri piedzīvojumi, uzšūsim sev jaunu somu ar krāsainiem taureņiem!


2006 / nr. 9 (19)

Kad nolēmu apģērbu rotāt ar šūtiem aplikāciju ziediem, atcerējos Parīzes modernās arhitektūras rajonā La Defense redzēto baseinu. No ūdens uz gariem kātiem, kas atgādina zemledus makšķernieka urbi, “aug” krāsaini ziedi dažādās ģeometriskās formās. Tas man likās stilīgi, tāpēc mēģināju ideju ar ģeometriskajiem ziediem realizēt aplikācijā.


Divi svārki vienā29.07.2014.

2006 / nr. 7 (17)

Ja vēlamies iepriecināt mazo dāmu, uzšūsim viņai divdaļīgus svārkus, kurus iespējams valkāt trīs salikumos.

 

2006 / nr. 6 (16)

Izmantojot vienu rakstu, varam uztamborēt divas cepures. Ja izvēlēsimies pusvilnas vai vilnas dziju, tiksim pie jaukas pavasara cepures; ja izvēlēsimies kokvilnas diegu – sargāsim galvu no karstajiem saules stariem vasarā.

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.



pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.