2006 / nr. 17 (27)

Nesteidzamies izmest ārā metāla konservu kārbiņas - tās noderēs rakstāmlietu un dažādu sīkumu glabāšanai! Uzrakstus noslēpsim, ap kārbiņu apliekot audumu ar “eža lentes” aizdari. Šādu audumu varēsim ērti noņemt, lai izmazgātu vai arī nomainītu pret citu.


2006 / nr. 16 (26)

Kad dodamies garākos izbraukumos ar mašīnu, bieži vien bērnu līdzpaņemtās mantas vai grāmatas mētājas gan starp autosēdeklīšiem, gan salonā uz grīdas. Lai turpmāk izvairītos no šādas nekārtības, uzšuvu somkabatas, kas piestiprināmas pie automašīnas priekšējiem sēdekļiem.


Dabas grāmata30.07.2014.

2006 / nr. 15 (25)

Vasarā bērniem ir iespēja vairāk izpētīt dabu. Pašu būtiskāko mazie zinātnieki var atspoguļot pašu izgatavotā "Dabas grāmatā".


Rotaļām smiltīs29.07.2014.

2006 / nr. 15 (25)

Pie jūras bērni raka smilšu kanālus un cēla pilis. Ieteicu, ka būtu labi, ja pa viņu būvētajiem kanāliem laivā vai plostā brauktu mazi cilvēciņi. Bērniem ideja iepatikās, tāpēc pošoties mājup, salasījām no ūdens izskalotus koka gabaliņus. Jau tās pašas dienas vakarā jaunās mantiņas bija gatavas!

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kas īsti ir miljonārs? Varbūt ne tas, kurš negodīgi sev izdevīgā laikā un vietā sazadzies, bet tas, kurš iemantojis miljoniem cilvēku sajūsmas un mīlestības.