Mucu vilcieniņš13.01.2017.

Izklaides kompleksā HBH, kas atrodas Lietuvā, netālu no Palangas, tiek piedāvāts brauciens ar šādu vilcieniņu. Nosaucu to par mucu vilcieniņu, jo vagoniņi atgādina mucas.


Saulrietā13.01.2017.

Simetriska fotogrāfija.


Kruasāns12.01.2017.

Veicu eksperimentu. Nolēmu pavērot, kā kruasāns 7 days uzvedīsies ilgākā laika posmā. Izņēmu to no iepakojuma 21. jūnijā un noturēju šķīvī uz galda līdz 2. septembrim, jo tik ilgs bija derīguma termiņš. Pēc vairāk kā diviem mēnešiem kruasāns vēl joprojām bija smaržīgs un nesapelējis. Pārgriezu to un nofotografēju. Ar sakaltušo pildījumu tas līdzinājās piemīlīga dzīvnieka purniņam.


Pepsi12.01.2017.

Veicu eksperimentu. Uz maza vistas filejas gabaliņa uzlēju Pepsi. Pēc dažām stundām no brūnā dzēriena bija palicis caurspīdīgs šķidrums ar brūnām duļķēm ap gaļas gabaliņu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā