Hostelis27.07.2017.

 

 

 

 

 

 

Netālu no Ninases klints Sāmsalā (Igaunijā) nakti var pavadīt vecās koka dzirnavās.


Autobusa pieturas27.07.2017.

 

Igaunijas salās - Hījumā un Sāmsalā - pat mazapdzīvotās vietās padomāts par autobusa pasažieriem. Lai paglābtos no lietus un vēja, pieturvietās uzceltas nelielas koka mājiņas ar logiem, durvīm un sēdvietām. Dažu mājiņu logos iekārti pat aizkariņi.


Rotājums29.06.2017.

Koka burinieku priekšgalus rotā cilvēku figūra. Glaunāku mašīnu priekšējos pārsegus – firmas logo zīme. Bez atbilstoša priekšgala rotājuma neiztiek arī laukos izgatavotā vienkoču laiva.

Burinieka priekšgala rotājums un automašīnas Mercedes-Benz ​priekšējā pārsega rotājums.

 

Vienkoču laivas priekšgala "rotājumam" ir arī praktiska funkcija.


Avīžu zolītes29.06.2017.

Mūsu mājās reklāmas avīzes bez žēlastības aizceļo uz makulatūras kasti, bet vīramāte laukos tās izmanto lietderīgāk. Viņa avīzes ievieto gumijas galošās kā zolītes mitruma uzsūkšanai. Tādā veidā tiek noķerti divi zaķi, proti, kājas sausas un arī daži reklāmas raksti, velkot kājās galošas, vienmēr ir pamanāmi.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Līdz trīs gadu vecumam mamma bērnam velta visvairāk sava laika. Tikai žēl, ka bērns no šī dzīves posma neko gandrīz neatceras.