Meitene un puisis25.06.2018.

Abi cilvēciņi gatavoti pēc viena principa. 

 

 


Meitene21.06.2018.

Meitenes ķermenis veidots no papīra konusa. Ja tiks izmantota piedāvātā piegrieztne, konusu var lietot arī kā svētku cepuri.


Mošķītis21.06.2018.

Uzzīmē mošķīti. Tā apakšējā daļā veido divus iegriezumus (skat. zīmējumu). Labo un kreiso iegriezuma daļu noloka uz priekšu, iegūstot kājiņas. Vidējo daļu noloka uz aizmuguri, lai mošķītis noturētos stāvus.


Varde20.06.2018.

Varde palecas, līdzko tai uzspiež ar pirkstu vietā, kas 13. attēlā atzīmēta ar sarkanu krustiņu. Ja izgatavotas divas vardes, var jau sākt domāt par sacensību uzrīkošanu, kura tālāk aizleks.

Lai pēc zīmējumiem būtu labāk izprotama locīšanas gaita, papīra viena puse iekrāsota zaļā krāsā. Kad varde salocīta, kā paradīts 1. – 12. zīmējumā, tai uzzīmē degunu un pielīmē acis.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad medus mucai klāt pielej darvas karoti, tiek sabojāts viss medus. Kad darvas mucai klāt pielej medus karoti, paliek tā pati darva.