Kustīgā mute23.03.2017.

Kustinot papīra dzīvnieka muti, var atdarināt dzīvnieka balsi un spēlēt teātri.

Locīšanā izmantots aplikāciju papīrs, kam viena puse balta, bet otra – krāsaina. Tas tādēļ, lai pēc zīmējumiem būtu labāk izprotama locīšanas gaita.


Lidmašīna08.03.2017.

Lidmašīnai izmantots aplikāciju papīrs, kam viena puse balta, bet otra – krāsaina. Tas tādēļ, lai pēc zīmējumiem būtu labāk izprotama locīšanas gaita.


Māja07.02.2017.

Papīra māja sastāv no divām atsevišķām daļām – sienas un jumta. Kad siena salocīta, uz tās uzzīmē logu un mēbeles. Lai māja būtu stabilāka, salīmē kopā locījuma daļas, kas 6. un 7. zīmējumā attēlotas dzeltenā krāsā. Ja mājas sienas gatavo no A4 formāta papīra, jumtam izmanto apmēram 15x15 cm lielu kvadrātu, ko izkrāso. Tad to pārloka uz pusēm. Ja vēlas, locījuma vietā ar nazi veido nelielu iegriezumu, kurā ievieto skursteni (8. zīmējums).


Kuģītis (2.)04.02.2017.

Ja kuģīti gatavo no biezāka (zīmēšanas) papīra, to var peldināt ūdenī. Paraugā kuģītim izmantots aplikāciju papīrs, kam viena puse balta, bet otra – krāsaina. Kuģīša locīšanas gaita attēlota gan zīmējumos, gan fotogrāfijās. 


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.