Maciņš (2.)30.12.2016.

Maciņa locīšanai sagatavo papīra lapas kvadrātu. Gatavam maciņam aizmugurē nolocīto apakšmalu pielīmē (skat. 4. zīmējumu). Ja šādi tiek gatavota svētku galda salvete, kurā ievieto jauku vēstulīti (kā dotajā paraugā), protams, ka apakšmala netiek līmēta.


Maciņš (1.)26.12.2016.

Lai locītu maciņu, no papīra lapas jāizgriež kvadrāts. Ja paredzēts ielikt kādu pārsteigumu, maciņš jāizgatavo atbilstošā lielumā. Piemēram, šokolādes monētai, kuras diametrs 8 centimetri, būs nepieciešams 16 x 16 centimetri liels papīra kvadrāts.


Rūķis - maciņš26.12.2016.

Rūķim labāk izvēlēties aplikāciju papīru, kam viena puse balta, bet otra – sarkana. Tas nepieciešams, lai, salokot papīra lapu, rūķis tiktu pie baltas bārdas. Gadījumā, ja aplikāciju papīrs no abām pusēm ir sarkanā krāsā (kā dotajā paraugā), bārdas daļu var izgriezt no baltas printera lapas un pielīmēt.


Nots05.06.2016.

No kartona izgriež abas nots detaļas un ar PVA līmi pielīmē pie šašlika kociņa. Notij izveido sejiņu. Kā cepuri var izmantot klavieru taustiņus, kurus iespējams izdrukāt kopā ar piegrieztnēm (šeit).


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.