Sasienamās jostas02.08.2014.

2004 / augusts / nr. 89

Ja vēlaties, lai apģērbs izskatītos oriģināls, pamēģiniet to izrotāt ar paštaisītu jostu. Tā kā veikalos pārsvarā tiek pārdotas jostas ar sprādzēm, piedāvāšu sasienamās jostas, kas ir interesantākas, jo pastāv vairāki varianti, kā tās apsiet ap vidukli vai gurniem.


2004 / jūlijs / nr. 88

Paššūtās vasaras somas lieliski atsvaidzinās jūsu vasaras tērpus. Ar tām var doties gan uz darbu, gan uz pludmali. Akcenti tiek likti uz interesantajiem somu rokturiem. Tos var iegādāties jebkuros rokdarbu veikalos. Vienai somai par rokturiem izmantotas metāla adāmadatas, bet otrai – izšūšanai domātie koka riņķi.


2004 / jūnijs / nr. 87

Modes žurnālos parasti pieejamas tērpu piegrieztnes, bet cepuru piegrieztnes - retums. Tāpēc piedāvāju uzšūt vasaras cepures, kas rotātas ar aplikāciju vai arī šūtas no interesanti apdrukāta kokvilnas auduma.


Šūtie ziedi02.08.2014.

2004 / maijs / nr. 86

Pavasarī krāšņus ziedus mēs vēlamies redzēt ne tikai dārzos un pļavās, bet arī uz saviem tērpiem, aksesuāriem un mājas tekstila izstrādājumiem. Tikai nedaudz pacietības, un ar pašdarinātiem ziediem izrotāsies abģērbs, matu sprādze, soma, cepure, spilvens, galdauts, sienas dekors, aizkari, naktslampiņas abažūrs un citas mīļas lietiņas.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.