Humora vakars

Pirms neilga laika TV kanālā atklāju humoristisku raidījumu Stand Up. Turpmāk katru vakaru pārbaudīju TV ierakstus ar cerību, ka varbūt atkal būs. Ne visi vakari izrādījās veiksmīgi. Apnika vilties, tāpēc šodien internetā sāku skatīties raidījumu no 1. sezonas. Sen nebiju atļāvusies vairākas stundas pēc kārtas gulšņāt dīvānā un truli blenzt ekrānā. Sanāca tāda bezrūpīga piektdienas vakara relaksācija.

 

Verbālie vēmekļi

Kad bērni dusmās atļaujas uzbļaut vai kaut ko rupju pateikt, jūties kā samazgām apliets. Tu nesaproti, kāpēc tāda netaisnība, -  jo vairāk sava laika viņiem velti, jo pretīgāki kļūst viņu verbālie vēmekļi. Tādā brīdi nonāc dilemmas priekšā - vai netīrību mazgāt nost un izlikties, ka nekas nav noticis, vai arī krāt šo vēmekļu čupu tādā kā komposta kaudzē, kura kādreiz tik un tā uzrūgs un pārsprāgs.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko