Atrastie raksti (34) pēc vārda dārzam

Sirsniņmājiņa24.11.2014.

Tēma: ROKDARBIIdejas mājoklim un dārzam

Veidojot aprakstu par 2006. gada ceļojumu uz Sāremu, šķiroju arī tā laika fotogrāfijas. Uz vienas bildes, kas fotografēta pie Anglas vējdzirnavām, fonā pamanīju jauku sirsniņmājiņu. Igauņi vecai jūrnieka laivai iedevuši otru mūžu.


Putnubiedēklis07.09.2014.

Tēma: ROKDARBIIdejas mājoklim un dārzam

Latgales laukos vanags uzbruka cāļiem, tāpēc bērni uzmeistaroja putnubiedēkli.


Putnu būrītis11.08.2014.

Tēma: ROKDARBIIdejas mājoklim un dārzam

1.

2.

Kā nodarbināt 10 – 12 gadus vecu puiku ziemas mēnešu brīvdienās tā, lai brīvais laiks netiktu izniekots pie datora un TV? Abi ar vīru nolēmām, ka sestdienās mūsu dzīvokļa virtuve uz dažām stundām pārvērtīsies par galdniecības darbnīcu. Būvmateriālu veikalā nopirkām dēļus un citus piederumus, kas nepieciešami putnu būrīša gatavošanai. Vīrs internetā atrada rasējumus ar izmēriem un gatavošanas gaitu. Tajā ziemā tika uzmeistaroti vairāki putnu būrīši (1.). Iespējams, ja putnu būrītis tiktu nopirkts jau gatavs, tas izmaksātu lētāk, bet mēs vēlējāmies, lai dēls iemācās kaut ko praktisku un dzīvei noderīgu.

Ja putnu būrīti paredzēts iekārt pie mājas augošā kokā, to var skaisti nokrāsot vai apgleznot (2. un 3.).


Tualetes aizbīdnis11.08.2014.

Tēma: ROKDARBIIdejas mājoklim un dārzam

Ceļojot pa Igauniju, uzmanību piesaistīja āra tualetes aizbīdnis ar zaļu un sarkanu krāsojumu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad medus mucai klāt pielej darvas karoti, tiek sabojāts viss medus. Kad darvas mucai klāt pielej medus karoti, paliek tā pati darva.


lasītākās tēmas

pēdējā mēneša laikā