Tapetes fragments ar augu motīviem16.06.2015.

 Uzdevums: Uzzīmēt tapetes un tapešu dekoratīvās joslas fragmentu jūgendstilā ar augu motīviem.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 9. klase

 Darba ilgums: 2 - 3 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta papīra lapa, grafīta zīmulis, dzēšgumija, lineāls, krāsainie zīmuļi, melnā pildspalva vai flomāsterveida pildspalva (pēc izvēles).


 Uzdevums: Ar vienu rokas vilcienu uzzīmēt interesantu koku, augu vai sēņu kontūras. Uzzīmētos dabas elementus dekoratīvi ieklāt ar punktiem, apļiem, dažāda veida līnijām vai arī iekrāsot.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 8. klase

 Darba ilgums: 3 - 4 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: Tonēta A4 formāta papīra lapa, grafīta zīmulis, dzēšgumija, melnā pildspalva vai flomāsterveida pildspalva (ja tiks zīmēts uz gaiša papīra); pildspalva baltā, zelta vai sudraba krāsā, kā arī balts zīmulis (ja tiks zīmēts uz tumša papīra), krāsainie zīmuļi.


Koraļļi12.06.2015.

 Uzdevums:  Ietekmējoties no Anrī Matisa darbiem, aplikācijas tehnikā veidot kompozīciju ar stilizētiem koraļļiem.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 7. klase

 Darba ilgums: 2 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta papīra lapa, tonēti papīri vai aplikācijas papīri, plastikāta "kabatiņa" papīru uzglabāšanai, grafīta zīmulis, dzēšgumija, šķēres, līmes zīmulis.


 Uzdevums: Uzzīmēt vai uzgleznot citādus dzīvniekus, putnus vai zivis.

 

 Skolēnu darbi un paraugi no personīgā arhīva:

 Vecums: 5.- 12. klase


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.