Augu skices18.06.2015.

 Uzdevums: Pētīt un uzskicēt skolas tuvumā esošos augus.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 7. klase

 Darba ilgums: 1 mācību stunda

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta papīra lapa, grafīta zīmulis (var būt arī pildspalva), dzēšgumija. Vēl nepieciešama A3 formāta grāmata kā paliktnis, uz kura zīmēt, jo zīmēts tiek brīvā dabā.


 Uzdevums: Uzzīmēt tapetes un tapešu dekoratīvās joslas fragmentu jūgendstilā ar augu motīviem.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 9. klase

 Darba ilgums: 2 - 3 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta papīra lapa, grafīta zīmulis, dzēšgumija, lineāls, krāsainie zīmuļi, melnā pildspalva vai flomāsterveida pildspalva (pēc izvēles).


 Uzdevums: Ar vienu rokas vilcienu uzzīmēt interesantu koku, augu vai sēņu kontūras. Uzzīmētos dabas elementus dekoratīvi ieklāt ar punktiem, apļiem, dažāda veida līnijām vai arī iekrāsot.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 8. klase

 Darba ilgums: 3 - 4 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: Tonēta A4 formāta papīra lapa, grafīta zīmulis, dzēšgumija, melnā pildspalva vai flomāsterveida pildspalva (ja tiks zīmēts uz gaiša papīra); pildspalva baltā, zelta vai sudraba krāsā, kā arī balts zīmulis (ja tiks zīmēts uz tumša papīra), krāsainie zīmuļi.


Koraļļi12.06.2015.

 Uzdevums:  Ietekmējoties no Anrī Matisa darbiem, aplikācijas tehnikā veidot kompozīciju ar stilizētiem koraļļiem.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 7. klase

 Darba ilgums: 2 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta papīra lapa, tonēti papīri vai aplikācijas papīri, plastikāta "kabatiņa" papīru uzglabāšanai, grafīta zīmulis, dzēšgumija, šķēres, līmes zīmulis.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Līdz trīs gadu vecumam mamma bērnam velta visvairāk sava laika. Tikai žēl, ka bērns no šī dzīves posma neko gandrīz neatceras.