Aukstumi

Kad uz neilgu laiku atver vaļā logu un saproti, ka ar to “iziešana” svaigā gaisā arī beigusies.


Pilnīgi norakstīta diena

Vispretīgākā sajūta, kad iesnas no deguna pil kā ūdens no kārtīgi neaizgriezta krāna, bet guļot caur degunu nav iespējams pat paelpot.


28. februāris, trešdiena01.03.2018.

Aukstumi

Pēdējo dienu laikā Eiropā pārspēti vairāki simti aukstuma rekordu. Šonakt tika solīta visaukstākā nakts arī pie mums. No rīta termometrs aiz virtuves loga rādīja ap -200. Jāsecina, ka nekas ārkārtējs, jo citus gadus bijis vēl aukstāk. To visu var pieciest, ja aizdomājas, ka pēc 20 dienām sāksies ilgi gaidītais pavasaris.


Dažādā attieksme

Mani izbrīna, ka daudzi jaunieši, kas mācās datordizaina dienas nodaļā, praktisko lekciju laikā, kad uz datora tiek demonstrēts pamata specialitātē uzdotais, nevis skatās un klausās, bet bakstās ap telefonu. Strādājošie vakarnieki un neklātnieki kaut ko tādu neatļaujas. Pirmkārt, vecuma atšķirība. Otkārt, viņi apzinās, ka maksāts tiek no savas, nevis vecāku kabatas.


Grūtākais mācību gada posms

Novada olimpiāde vizuālajā mākslā. Nedēļu pirms un nedēļu pēc ir papildus jāstrādā, jo uz maniem pleciem gulstas tās organizēšana.


3. marts, sestdiena05.03.2018.

Divatā

Kopš vasaras beigām nebiju staigājusi pa apģērbu veikaliem divatā ar meitu. Beidzot bija radusies iespēja papļāpāt. Kā par brīnumu - bez strīdiem. Teicu, ka, manuprāt, viņa kļuvusi mierīgāka. Uz to meita atbildēja, ka esot piekususi no socializēšanās (bija laika periods, kad no rīta līdz vēlai naktij tusējās ar draugiem un pret ģimeni izturējās vienaldzīgi), un viņas galvā kaut kas esot sakārtojies.


Mājas darbi

Visu dienu pildīju mājas darbus datordizainā. Otrie mājas darbi, kā ēst gatavošana, veļas gludināšana, istabu tīrīšana u.tml. jau ilgu laiku palikuši novārtā.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

9>10

Ne vienmēr matemātikai ir taisnība.