Izmisums

Meitai ļoti patīk medicīna, bet stress, ko rada mācīšanās process RSU, viņu dzen izmisumā. Kā mācību daļa var izkārtot trīs apjomīgus eksāmenus trīs dienas pēc kārtas? Meita: “Vai nu es pieveikšu RSU, vai arī tā pieveiks mani.”


Slapjdraņķis

Kad ārā slapjdraņķis, priecājos, ka mašīna stāv līdzās mājai un uz tuvējo veikalu, kas atrodas tikai pāris simtu metru attālumā, nav jābrien pa peļķēm.


Piespiedu dāvanas

Sabiedrības normas mūs burtiski ar varu piespiež Ziemassvētkos sarūpēt dāvanas. Man šis process sagādā lielas mocības, jo dzīvojam laikā, kad visiem viss jau ir, bet kārtējo štruntiņu, kas tiks nomests, labākā gadījumā plauktā, pirkt nav vēlme.


Nez kuro reizi

Ja kāda lieta vienu reizi neizdodas, otro reizi neizdodas, trešo reizi… Diez, ar kuro reizi iestājas iekšēja nedrošība vai bailes par to, ka atkal neizdosies?


Bieds

Pēdējos gados vairākiem pazīstamajiem konstatēts vēzis. Tik ārprātīgi smagi pieņemt šo ziņu.


Blondīne

Iebraucu servisa boksā pie elektriķa, lai viņš sataisītu mašīnas taures skaņu un sajutos kā blondīne, kas neko nejēdz. Taure skanēja. Kāds kauns! Iespējams, ka brīvdienu aukstumā tai kaut kas bija aizsalis.

 

Ziemassvētku gaidās

Nekad Ogre nav bijusi tik skaista kā šogad.

    


Grūtā diena

Ārprātīgi noguru.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Tā ir laime - kalpot pašam sev, nevis citam.