Vecāku padomiem – nē!

Kāpēc bērni labprātāk ieklausās svešu cilvēku nevis savu vecāku padomos? Mēs taču nevēlam saviem bērniem to sliktāko.

 

Izvēles brīvība

Kad tu jūties laimīgs?

Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.


Facebook mārketings

Izskatās, ka preces virzība tirgū bez facebook palīdzības neiztiks. Pieteicos grupās, lai piedāvātu savas spēles.


Tas ir tikai pirmais solis

Nepagāja pat 5-as minūtes, kā dēls nokārtoja CSDD teorētiskos eksāmenus, atbildot visus 30 jautājumus pareizi.


Cīņu ar krunkām neuzvarēt

Ar katru dienu pazūd vēlme skatīties spogulī. Lai cik tas arī briesmīgi skan, novecošanās process nav ne apturams, ne noslēpjams.


Beidzot esmu iemācījusies sevi aizstāvēt

Jaunībā nemācēju strīdēties un sevi aizstāvēt, jo biju audzināta būt pieklājīga. Dzīve pārliecināja, ka pieklājība lielākajā sabiedrības daļā tiek nicināta, tāpēc iemācījos būt kā kaķene, kas pāri darītājam rada sāpes, skrāpējot ar nagiem (protams, ka pārnestā nozīmē).


Katram sava alga

Pirms pāris nedēļām elektriķis trīs dienās uz rokas nopelnīja 700 eiro. Bez nodokļiem. Šodien santehniķis vienā dienā uz rokas nopelnīja 500 eiro. Bez nodokļiem. Pat nevaru iedomāties, ko es tādu varētu izdarīt, lai dienā spētu nopelnīt 500 eiro. Bez nodokļiem.


Gandrīz kā teksta uzdevums

Attālums it kā viens, bet laika ziņā brauciens no laukiem uz mājām vienmēr sanāk ātrāks, nekā brauciens no mājām uz laukiem.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.