Meitas mazdārziņš

Kad sava zemes pleķīša nav, tad jāizlīdzas ar mežu. Meita pie mūsu eglītes iestādīja ķirbjus un kāpostus.


19. maijs, otrdiena19.05.2020.

Nopļautais dabas skaistums

Daudzdzīvokļu namu pagalmus ielenca vairāki vīri ar pļaujamajiem rīkiem. Pēdējā mirklī paspēju iemūžināt šūpoles uz dzelteno pieneņu fona. Saulainie ziediņi drīz vien tika samalti viendabīgi zaļā zāles masā. Kāpēc cilvēks vienmēr un visur grib pielikt savu roku, dabai liedzot būt dabiskai?

Koronavīrusa Covid-19 dēļ divus mēnešus drošības lentas plivinājās ap rotaļu laukuma ierīcēm.


Remontdarbi

Katru dienu cenšos aizstaigāt līdz remontējamam dzīvoklim, lai vismaz 2-as stundiņas no sienām paskrāpētu krāsu vai paskaldītu flīžu līmi. Darbi uz priekšu virzās lēnām, jo nevēlos, lai remonts nosaka manu dzīves ikdienu un kļūst par apgrūtinājumu.


17. maijs, svētdiena18.05.2020.

Maģistra darba prezentācija

Tā kā maģistra darba aizstāvēšana noritēs attālināti, tika dota nedēļa, lai sagatavotu prezentāciju vai filmiņu un ierakstītu balss lasījumu. Sēdēju jau otro dienu līdz pat vēlai naktij, līdz pabeidzu, jo zinu, ka pa darba dienām nebūs tam laika.


Kad uzņēmējdarbībā nav nekādas sajēgas

Viss, ko dari pirmo reizi, šķiet “tumša migla”. Pētīju likumdošanu par pavadzīmēm. Nācās vienu sagatavot, jo dažas galda spēles nodevu veikalam.


Galda spēles reklamēšana

Sagatavoju savas galda spēles komplektu kā paraugu, ko izlikt veikalā, lai bērni var iemēģināt.


Vīrusi

Atradu dēla bērnības zīmējumu, kurā viņš attēloja gripas vīrusus. Tagad tiem varētu pievienot arī trešo draugu - Covid-19.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.