Pēdējā reize

Pēdējo reizi pirms 18 gadu jubilejas kopā ar dēlu apmeklējām Latvijas Bērnu dzirdes centru un atvadījāmies no ārstes, pie kuras braucām 15 gadus.


Palīdzības sauciens

Meita bija tik ļoti sastresojusies par šodien gaidāmo eksāmenu farmakoloģijā, ka naktī sākās panikas drudzis (trīce). Palūdza, vai var pagulēt kopā ar mums – vecākiem. Sen nebiju jutusi no meitas puses tādu izteiktu vēlmi pēc vecāku palīdzības un atbalsta. Gulēja, ieķērusies manā rokā, kā pirms daudziem gadiem, kad bija mana mazā meitiņa, kas jāpasargā un jāsamīļo. Kopš pusaudzes vecuma, šķiet, ka ļaunā Sniega karaliene bija aplaimojusi ar ledus lausku, kas radīja vienaldzību pret sev tuvajiem. Tik ļoti šos gadus mūsu starpā bija pietrūcis fiziskais kontakts un mīļuma apliecinājumi. Bet varbūt tāda ir tā pieaugšana?


Kārtības diena

Visu dienu veltīju savas šujamtelpas kārtošanai. Nolēmu atvadīties no vairākiem audumiem, kas kaut kad nopirkti, bet tā arī salocīti un nesašūti nostāvējuši plauktā. Aiznesīšu uz skolu. Gan mājturības stundās noderēs.


28. jūnijs, svētdiena29.06.2020.

Domēna piedāvājums

Kāds domēnu brokeris atsūtīja piedāvājumu iegādāties zirnis.com (izskatās, ka viņš to nopircis, jo domēns šobrīd skaitās aizņemts). Sākumā šo piedāvājumu uztvēru ar skepsi, bet tad sapratu, ka, domājot par nākotnes iecerēm, nemaz nebūtu slikti reģistrēt domēnu ar .com. Tikai zirnis tas gan nebūs.


Jauna spēle

Pirms dažām dienām radās ideja jaunai spēlei ar krāsainām figūrām. Kamēr pa dienu ārā pamatīga suta (ap +300C), uzsāku spēles maketēšanu.


Pierādījums sev un bērniem

Par maģistra darbu saņēmu 10. It kā būtu jāpriecājas, bet, braucot mājup, acīs sariesās asaras. Apzinājos, ka beidzies mans trīs gadus ilgušais ceļš, lai pierādītu sev un arī saviem bērniem, ka neesmu nemaz tik nederīga. Iekšējā balss atgādināja meitas (toreiz viņai bija 15) teikto, ka es dzīvē neko neesmu sasniegusi. Savā izkropļotajā pusaudža uztverē meita sasniegumus nolika vienā svaru kausā ar mantisko bagātību. Tas ļoti sāpēja, jo visu savu laiku, ko gadiem ilgi varēju veltīt karjerai un naudas pelnīšanai, es veltīju bērniem. Un arī tas ir liels sasniegums – ziedošanās.


Gatavošanās rītdienai

Vakarpusē vairākas reizes pati sev uzstājos ar maģistra darba aizstāvēšanas runu. Rīt svarīgā diena. Īpaši nestresoju, jo manā skatījumā vērtējumam nav nozīmes. Esmu izdarījusi maksimāli to, ko varēju. Protams, ka labāk justos, ja vērtējums būtu pēc iespējas augstāks, bet apmierinās jebkāds.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.