Fotoalbumi27.01.2015.

Mūsu ģimenei jau kopš 1994. gada ir jauka tradīcija - reizi gadā (vēlams kāzu jubilejā) foto salonā nobildēties. Gadiem ritot, bildes krājas, un ik pa laikam ir interesanti pārlapot nu jau vēsturisko ģimenes fotoalbumu.

Bez ģimenes fotoalbuma lielu plaukta daļu aizņem abu bērnu fotoalbumi. Tos regulāri papildinu ar jaunām fotogrāfijām, pie katras pierakstot komentāru. Bieži vien, kad bērniem uznāk nostaļģija pēc vecajiem, labajiem laikiem, viņi savāc lielo albumu čupu un tos pāršķirsta. Vēl joprojām uzskatu, ka bildes albumā ir pārskatāmākas nekā tad, ja tās aplūkotu uz datora ekrāna.

Divi fotoalbumu debeskrāpji.

Tā kā brālis ir jaunāks, viņa fotoalbumu čupa ir mazāka.


Mūsu eglīte27.01.2015.

Īsti vairs neatceros, bet šķiet, ka  2007. gada vasarā, pastaigājoties pa mežu, mums iepatikās viena maza eglīte. Kopš tā laika ik gadu 31. decembrī (gan lietū, gan sniegā – kā nu kuro gadu sanāk) mēs dodamies līdz eglītei, lai to izrotātu. Ja pirmajos gados eglīte bija mazāka par bērniem, tad tagad tā jau pāraugusi tēti.

Pie eglītes dedzinām brīnumsvecītes, šaujam plaukšķenes un sildamies, dzerot karstu tēju.

 

2007. gadā

2009. gadā

Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kad cilvēku māc skumjas, bieži vien zīmējumos viņš attēlo sevi alegoriskā veidā. Ne velti psihologi pēc zīmējuma spriež par esošajām problēmām.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā