1.

2.

Ir tik patīkami sestdien vai svētdien no rīta pamosties un dzirdēt bērnu rosīšanos virtuvē. Viņi gatavo pārsteigumu – brokastis mammai un tētim. Un tad tu saproti, ka tie ir svētki!

Kad dēlam bija deviņi gadi, viņš man māmiņdienā pagatavoja brokastis. Bļodiņā tika sabērtas kukurūzas pārslas, svaiga burkāna šķēlītes un šķiņķa gabaliņi (2.). Pienu klāt neriskēju liet, bet visu apēdu, tēlodama, ka garšo. Nedrīkstēju taču izbrāķēt dēla pirmo kulinārijas brīnumu.


Sirsniņu kartītes11.09.2014.

1.

2.

3.

Sirsniņu kartītes var dāvināt ne tikai sirsniņdienā (14. februārī), bet arī dzimšanas dienā, vārda dienā, māmiņdienā (otrajā maija svētdienā) un tēva dienā (otrajā septembra svētdienā).

Visjaukākais pārsteigums būs bērna zīmējums (1.).

Kartītes ar rozā sirsniņu (2.) gatavošanā izmantots uz pusēm pārlocīts pelēks kartons, kura vienā pusē izgriezta sirds forma. Griezuma vieta aplīmēta ar pelēku dziju. Kartītes iekšpusē ielikta uz pusēm pārlocīta rozā papīra lapa. Abas papīra lapas kopā satur pušķītī sasiets rozā diedziņš.

Ja vēlas pakutināt kartītes saņēmēja nervus, jādāvina aploksnē ielikta sirsniņpuzle (3.), kuras otrā pusē uzrakstīts novēlējums. To varēs izlasīt tikai tad, kad kopā tiks salikti visi sirsniņas gabaliņi.


Īpaši mīļi un romantiski, ja Valentīndienā pirms svētku pusdienām galda salvetē, kas salocīta kā aploksne, tiek atrasta vēstule ar mīlestības dzejoli.


Torte ar svecītēm10.09.2014.

Ja gadu skaits sniedzas pāri 11, bet vēl nav pienācis vecums, kad nevēlas to afišēt, iesaku uz tortes no atbilstoša skaita svecītēm izlikt jubilāra gadu skaitli.

 


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Jo lielāka ģimene, jo vairāk pienākumu attiecībā pret tuvajiem.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā