Īpaši mīļi un romantiski, ja Valentīndienā pirms svētku pusdienām galda salvetē, kas salocīta kā aploksne, tiek atrasta vēstule ar mīlestības dzejoli.


Torte ar svecītēm10.09.2014.

Ja gadu skaits sniedzas pāri 11, bet vēl nav pienācis vecums, kad nevēlas to afišēt, iesaku uz tortes no atbilstoša skaita svecītēm izlikt jubilāra gadu skaitli.

 


1.

2.

3.

4.

5.

6.

Ja pirms Ziemassvētkiem jāizgatavo liels skaits apsveikuma kartīšu, šo procesu var vienkāršot, izmantojot dekoratīvos caurumotājus, kas no papīra izspiež dažādus attēlus (4.,5.,6.). No papīra izspiestos attēlus pie kartītes pielīmē ar līmes zīmuli. Interesanti izskatās, ja izspiestie attēli tiek uzlīmēti uz korķa pamatnes (1.,3.). Šajā gadījumā izmanto divpusējo līmlenti. Savukārt korķa pamatne nopērkama būvmateriālu veikalā, jo domāta līmēšanai uz mēbeļu kājām, lai netiktu skrāpēta grīda.


Kāzu jubilejas09.09.2014.

Medus kāzas

Rožu kāzas

Dzintara kāzas

Kāzu jubileja ir ģimenes svētki neatkarīgi no tā, vai godināti tiek vecmāmiņa un vectētiņš vai mamma un tētis, vai kāds cits tuvāko radinieku pāris.

Katrai kāzu jubilejai piešķirts savs nosaukums, un jāatzīst, ka nosaukumu versijas ir visdažādākās. Pat laulības noslēgšanas diena tiek dēvēta par Zaļajām kāzām, kuru simbols ir miršu zariņi kāzu vainagā.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā