Torte ar svecītēm10.09.2014.

Ja gadu skaits sniedzas pāri 11, bet vēl nav pienācis vecums, kad nevēlas to afišēt, iesaku uz tortes no atbilstoša skaita svecītēm izlikt jubilāra gadu skaitli.

 


1.

2.

3.

4.

5.

6.

Ja pirms Ziemassvētkiem jāizgatavo liels skaits apsveikuma kartīšu, šo procesu var vienkāršot, izmantojot dekoratīvos caurumotājus, kas no papīra izspiež dažādus attēlus (4.,5.,6.). No papīra izspiestos attēlus pie kartītes pielīmē ar līmes zīmuli. Interesanti izskatās, ja izspiestie attēli tiek uzlīmēti uz korķa pamatnes (1.,3.). Šajā gadījumā izmanto divpusējo līmlenti. Savukārt korķa pamatne nopērkama būvmateriālu veikalā, jo domāta līmēšanai uz mēbeļu kājām, lai netiktu skrāpēta grīda.


Kāzu jubilejas09.09.2014.

Medus kāzas

Rožu kāzas

Dzintara kāzas

Kāzu jubileja ir ģimenes svētki neatkarīgi no tā, vai godināti tiek vecmāmiņa un vectētiņš vai mamma un tētis, vai kāds cits tuvāko radinieku pāris.

Katrai kāzu jubilejai piešķirts savs nosaukums, un jāatzīst, ka nosaukumu versijas ir visdažādākās. Pat laulības noslēgšanas diena tiek dēvēta par Zaļajām kāzām, kuru simbols ir miršu zariņi kāzu vainagā.


Jubilāra kronis09.09.2014.

1.

2.

Jubilārs svētku reizē ir īpašs – gluži kā karalis, tāpēc viņam nepieciešams kronis, ko uzlikt galvā. 

1. un 2. kronis izgatavoti pēc vienas piegrieztnes, tomēr tie domāti dažādiem dzimumiem. Tā kā kronis ir maziņš, tas galvā noturās ar apaļās gumijas palīdzību, kas ievērta kroņa sānos izdurtajos caurumos. 

3.

4.

3. kronis veidots no abu plaukstu „nospiedumiem” (rādītājpirksti pārklājušies viens virs otra, bet īkšķi netiek izmantoti). 4. kronis rotāts ar pērļu dekoriem, kas pielīmēti ar divpusējo līmlenti.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Jo lielāka ģimene, jo vairāk pienākumu attiecībā pret tuvajiem.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā