Jubilāram patiks, ja uz viņa šķīvja nolikto salveti rotās jauks salvetes uzgalis, kas der gan kā rotājums, gan kā galda karte. Tikai jāievēro, ka salvetes uzgalis paredzēts salvetes stūrim ar 900 platu leņķi.


Bērnudārza izlaidumā visu vecāku un bērnu vārdā sveicu audzinātājas, dāvinot viņām glezniņu - kolāžu. No dažādiem materiāliem salīmētā glezniņa, kas darināta uz preskartona, ir kā rotaļlieta, jo visi pielīmētie elementi (logs ar aizkaru, skapis, gulta, galds, koks, mājiņa, sēne u.c.) ir atverami, bet zem tiem paslēpušās bērnu sejiņas (nelielas fotogrāfijas). Līdz ar glezniņu komplektā nāca arī dzejolītis, lai audzinātājas arī pēc dažiem gadiem neaizmirstu savus audzināmos.


Maskošanās07.09.2014.

Maskošanās ir jautrs un pārsteigumiem bagāts pasākums. Maskoties var ne tikai Vecgada vakarā, bet arī bērnu ballītēs un citos tematiskos pasākumos. Ja vēlas, pirms masku gatavošanas var izdomāt noteiktu maskas tēmu, kā arī dot norādījumu, ka maska katram ģimenes loceklim jāsagatavo slepus. Kad noteiktajā laikā maska tiek uzvilkta, tad gan ir jautrība, jo tā ir tā reize, kad bērni aizgūtnēm smejas par vecāku izskatu.

Idejas ātri pagatavojamām maskām var atrast arī manā grāmatā „Papīra maskas”. Galvenais - jāpatur prātā, ka maskoties var visu gadu un jebkurā vecumā!


Ielūgumā jānorāda viesību tēma, viesību laiks (sākums un beigas), adrese un tālruņa numuri. Vislabākais variants, ja ielūguma noformējumu darina pats bērns, bet ielūguma teksts tiek uzrakstīts ar datoru. Gatavo ielūgumu ieliek aploksnē, lai tas nenobružājas, kā arī, lai uzlūgtajam bērnam būtu lielāks pārsteigums. Ielūgumi jāatdod apmēram 5 - 7 dienas pirms pasākuma.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Jo lielāka ģimene, jo vairāk pienākumu attiecībā pret tuvajiem.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā