Janvāris 2004

Logs neslēpj dabas pārvērtības un ziemas pelēkumu ienes arī mūsu istabā. Lai kliedētu šo drūmo noskaņu, kļūsti par mākslinieku un padari košāku skatu uz ārpasauli.


Janvāris 2004

Ziemas mēnešos tukšā vāze pavisam aizmirsta tiek iestumta plaukta tālākajā stūrī. Tikai nedaudz izdomas, un tā pārvērtīsies par interesantu interjera elementu.


Decembris 2003

Šoreiz zem Ziemassvētku eglītes, kā vecajā labajā dziesmiņā, nav vis zaķītis, bet gan dāvanu maisiņš un sedziņa, kuru krāsas un vienotais stils papildina eglītes rotājumu.


Decembris 2003

Droši vien katra māmiņa atceras, kā bērnībā spēlējusies ar papīra lellēm, zīmējot un saskaņojot tām tērpus. Tagad kopā ar savu meitu no papīra lellēm var veidot dažādas Ziemassvētku dāvaniņas.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.