Marts 2004

Vai atceraties, cik aizrautīgi un nepacietīgi bērnībā gaidījāt savu dzimšanas dienu? Rotājāt istabu, izdomājāt interesantas spēles, sapņojāt par dāvanām ...  Un kā ir tagad? Vai šī diena joprojām ir īpaša un brīnumu pilna? Lai par to pārliecinātos, apsēdieties karaļa tronī, uzlieciet galvā kroni un sāciet vadīt svinīgo ceremoniju.


Februāris 2004

Naktī noticis brīnums - uzziedējis Mīlestības koks. Tikai reizi gadā – 14. februārī – to rotā mazas sirsniņas. Tas ir laiks, kad kokā iekaram mīlestības vēstulītes, viens otru apdāvinām ar sirsniņām un bučiņām.

Jebkuram patīkami saņemt dāvanas, it sevišķi, ja tās gatavojis pats dāvinātājs. Tikai dažas minūtes, un pašu rokām darināta sirsniņa iepriecinās mīļu draugu Mīlestības dienā.


Janvāris 2004

Logs neslēpj dabas pārvērtības un ziemas pelēkumu ienes arī mūsu istabā. Lai kliedētu šo drūmo noskaņu, kļūsti par mākslinieku un padari košāku skatu uz ārpasauli.


Janvāris 2004

Ziemas mēnešos tukšā vāze pavisam aizmirsta tiek iestumta plaukta tālākajā stūrī. Tikai nedaudz izdomas, un tā pārvērtīsies par interesantu interjera elementu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kas īsti ir miljonārs? Varbūt ne tas, kurš negodīgi sev izdevīgā laikā un vietā sazadzies, bet tas, kurš iemantojis miljoniem cilvēku sajūsmas un mīlestības.