10. augusts, sestdiena12.08.2019.

Tēma: E-GRĀMATASDienasgrāmatasMana dienasgrāmata 2019

Izvēle

Jau labu laiku atpakaļ biju nolēmusi Ogres estrādē apmeklēt multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. Ar biļešu pirkšanu gan vilcinājos, jo atradu dažādus ieganstus. Kaut vai – varbūt būs lietaina diena un slapjumā sēdēt uz soliņa vairākas stundas nemaz nav vēlme; apkārt sēdošie noteikti smēķēs, runās un visādi citādi traucēs klausīties klasisko mūziku; man riebjas lieli cilvēku pūļi.

Lai gan ar laikapstākļiem paveicās, tomēr uz šovu neaizgāju. Sapratu, ka lielāku gandarījumu par krāsainajām ūdens šaltīm man sniegs klusa pastaiga mežā. Vakarā, kad daudzi gāja uz koncertu, es aizgāju sēņot. Nenožēloju.

 

Ne tā kā reklāmā

Pēc ilgām pārdomām iegādājos Philips Sonicare elektrisko zobu birsti. Vakarā to iemēģināju. Kaut kā nesanāca tik eleganti kā reklāmās. Uz vibrējošās birstes uzliktā zobu pasta aizlidoja pa gaisu, bet, mazgājot zobu iekšpuses, siekalas apšķaidīja visu spoguli. Pēc divu minūšu ilgā moku procesa kaut kā nenoticēju, ka esmu kārtīgi, kā reklāma sola, iztīrījusi visus zobus, tāpēc nolēmu, ka turpmāk vispirms zobus iztīrīšu ar parasto zobu birsti, bet pēc tam – ar elektrisko.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko