27. augusts, otrdiena28.08.2019.

Tēma: E-GRĀMATASDienasgrāmatasMana dienasgrāmata 2019

Kā ar aukstu ūdens šalti apliets

Dēlu aizvedu uz ikgadējo dzirdes pārbaudi Latvijas Bērnu Dzirdes centrā pie ārstes, kuru jau apmeklējam 14 gadus (kopš 3 gadu vecuma). Pastāstīju, ka dēls pēdējā gada laikā, spēlējot datorspēles, vairākas stundas dienā izmanto austiņas. Ārste dusmās viņu nosauca par idiotu, jo, ja viņš tā turpināšot, pazaudēs pavisam jau tā gandrīz neesošo kreisās auss dzirdi.

Citus nav grūti ikdienā nosaukt par idiotiem, bet kad pats tika par tādu nosaukts, izskatījās kā ar aukstu ūdens šalti apliets. Lai arī braucot mājās burkšķēja, ka no saviem paradumiem neatkāpsies, cerams, ka ārstes teiktais liks šo to pārdomāt.

 

Jūrmalā

Kamēr bērni trakoja pa “Līvu Akvaparku”, Dzintaros baudīju jūras šalkas un cittautiešu klātbūtni. Līdzās sēdēja kāda sieviete, kas gandrīz stundu sarunājās pa telefonu. Līdzko ar vienu paziņu sarunu beidza, tā zvanīja nākamajam. Un tā vairākiem pēc kārtas. Man tas likās ārkārtīgi kaitinoši, jo pati nemēdzu nodoties bezjēdzīgām pļāpām.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko