Apaļo jubileju izrāde

Divi kolēģi svinēja apaļas jubilejas ar priekšnesumiem, vadītāju un apsveicēju rindu. Sēdēju, skatījos un domāju, ka riebjas tāda пахазуха (krievu val. - izrādīšanās). Pēc 3 mēnešiem man būs 50. Vēl ir laiks izdomāt, kā izbēgt no šāda pasākuma.

 

Naudas rausēji

Pirms nedēļas radošajā tipogrāfijā (par tādiem viņi sevi dēvē), kas atrodas manā pilsētā, iesniedzu galda spēles projektu, lai aprēķinātu cenas. Dizainu uz datora zīmēšu pati, tāpēc datordizainera pakalpojumi atkrīt. Šodien tika atsūtīta cena par vienu no spēles detaļām -  15x15x6 cm apdrukātu kartona kastīti ar magnētu. Labi, ka saņemot vēstuli sēdēju. Vienas kartona kastītes, kas gan ir roku darbs, cena – 15,50 eur +PVN.

Radās jautājums – cik tad maksās galvenās spēles detaļas, ja iepakojums maksā tik daudz? Vai tik šī izslavētā radošā tipogrāfija nav starpnieki, kas tipogrāfijas cenu dubulto arī savai kabatai?

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko