Personīgie rekordi (1)

Cēlos piecos no rīta, izturēju vairāk kā astoņas stundas pie stūres, šķērsoju trīs valstu robežas un nobraucu gandrīz 600 kilometrus līdz Belostokai (Bjalistoka, Polija). Pirmo reizi pievarēju tādu attālumu vienā dienā. Pie tam visu ceļu lija.

Kas tad pārējiem līdzbraucējiem nekaitēja, - lielāko ceļa daļu saldi nočučēja.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Jūlijs, kas nav kā jūlijam pienāktos

Pierasts, ka jūlijs ir karstākais un sausākais vasaras mēnesis. Izskatās, ka šogad jūlija karstums aizsteidzies vienu mēnesi pa priekšu.


Sēņu ķēniņš

Pirmā šī gada baravika. Pie tam netālu no mūsu eglītes.

 

Vecais celms

Tu saņem izmeklējumu rezultātus un konstatē, ka esi vecs celms, kas apaudzis ar piepēm.


Solījuma izpilde

Ar lielu piepūli pildīju doto solījumu. Aizbraucu vīram līdzi uz upi makšķerēt.


Viss atkārtojas

Meita ar draudzenēm uz divām dienām devās laivot pa Gauju. Pats labākais, ka Tele2 tik “tālu” nevelk. No meitas saņēmu ziņu: “Man tikko rādīja no service. Ja es neatbildu, visdrīzāk zonas vienkārši nav, nevis es noslīku.” Pēc šāda teksta biju nelietojama visas dienas garumā.

Tikai tagad saprotu, kā jutusies mana mamma, kad es 19 gadu vecumā maija sākumā uz divām dienām ar draugiem devos gumijas laivu braucienā tieši šajā pašā Gaujas posmā. Toreiz mums nebija ne drošības vestes, ne telefonu. Tikai jaunības pārgalvība.


Nederīgi papīrīši

Pēc 2015. gada brauciena nebiju samainījusi Norvēģijas kronas atpakaļ uz eiro ar domu, ja nu noder. Beidzot izdomāju, ka tomēr jāsamaina. Liels bija sarūgtinājums, kad uzzināju, ka šo četru gadu laikā norvēģi nomainījuši papīra banknotes. Līdz ar to šobrīd jau nederīgas ir 200 un 100 kronas. Un man to diezgan daudz.


11. jūlijs, ceturtdiena11.07.2019.

Garā rinda

Iegājusi SEB bankas filiālē, nokļuvu dažus gadu desmitus atpakaļ pagātnē, kad tādas pašas cilvēku rindas sēdēja pie ārsta kabinetiem. Tu paņem savu numuriņu un saproti, ka stundas laikā tava kārta noteikti nepienāks.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kas īsti ir miljonārs? Varbūt ne tas, kurš negodīgi sev izdevīgā laikā un vietā sazadzies, bet tas, kurš iemantojis miljoniem cilvēku sajūsmas un mīlestības.