Dāvaniņas viesiem07.09.2014.

Rīkojot bērnu ballīti, jāparedz nelielas pārsteiguma dāvaniņas arī viesiem un, protams, jubilāram. Dāvaniņām nav jābūt lielām un dārgām. Tās var būt kancelejas preces, uzlīmes, saldumi un baloni.

1. dāvaniņu iegūšanas veids. Pāri istabai nostiepta aukla ar pakārtām dāvaniņām. Lai uzturētu lielāku intrigu, dāvaniņām jābūt iesaiņotām. Bērni ar aizsietām acīm iet pie auklas un katrs vienu dāvaniņu nogriež.

2. dāvaniņu iegūšanas veids. Dāvaniņas noliktas viesiem redzamā vietā. Traukā, kas kalpos kā „laimes aka”, atrodas salocītas papīra lapiņas ar dāvaniņu nosaukumiem. Bērni velk lozes.

3. dāvaniņu iegūšanas veids. Dāvaniņas (arī medaļas) iespējams nopelnīt sporta sacensībās un konkursos.


Ziemassvētkos draugus un kolēģus iepriecini ar mazu dāvaniņu. Caurspīdīgā kārbiņa izgatavota no printera plēves. Kārbiņas augšpusē iesieta atlasa lentīte, kuras galus rotā mazas pērlītes. Lai dāvana būtu smaržīga, līdzās šokolādes konfektēm tajā ielikta viena kafijas pupiņa. Lielākā konfekte pie kārbiņas pamata pielīmēta ar divpusējo līmlenti.

Caurspīdīgo kārbiņu gatavo šādi: uz printera plēves novieto kārbiņas piegrieztni (skat. piegrieztni) un tai apkārt ar šujamadatu apvelk kontūru. Ar šķērēm izgriež. Vietās, kur jāveido locījums, ar šujamadatu novelk gar lineālu. Tagad būs vieglāk plēves kārbiņu salocīt. Caurumiņus kārbiņas augšpusē izdur arī ar šujamadatu.


Glāzes rotājums06.09.2014.

1. Cālēns

2. Maijpuķīte

3. Sirsniņa

Lai katrs ciemiņš atšķirtu savu glāzi, uz visām glāzēm uzlīmē attēlus (1.; 2.), piemēram, dažādu krāsu sirsniņas. Ja nav iespējas rakstāmlietu veikalā iegādāties līmplēvi (orakālu), katrai glāzei virsū uzlīmē atšķirīgu novelkamo bildīti. Jubilāra glāzi var rotāt īpaši – ar sirsniņu, kas izlocīta no lokanas stieplītes (3.). 


Gardā kartīte06.09.2014.

1.

2.

Ja pirms Ziemassvētkiem vēlaties iepriecināt darba kolēģus, bet skolotāju dienā - bērna skolotājas, izgatavojiet nelielu pārsteigumu. Tas neaizņems daudz laika, toties radīs daudz prieka! 

 

1. Zvaigzne. No balta papīra (vēlams kartona) jāizgriež zvaigzne (skat. piegrieztni), bet virs tās ar divpusējo līmlenti jāpielīmē papīrā ietīta konfekte. Novēlējumu var uzrakstīt uz zvaigznes stariņiem vai arī zvaigznes otrā pusē.

 

2. Ziediņš. No krāsaina papīra jāizgriež divi ziediņi (skat. piegrieztni). Apakšējo ziediņu vēlams izgriezt no kartona. Abi ziediņi vidusdaļā jāsalīmē kopā. Virsējam ziediņam jāatloka ziedlapiņas. Zieda viducī ar divpusējo līmlenti jāpielīmē papīrā ietīta konfekte. Novēlējumu var uzrakstīt uz ziedlapiņām vai arī ziediņa otrā pusē.

 

Laba ideja! Gardās kartītes labi izskatīsies, ja būs pielīmētas pie iesaiņotas dāvanas.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Jo lielāka ģimene, jo vairāk pienākumu attiecībā pret tuvajiem.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā