10. oktobris, ceturtdiena11.10.2019.

Bez saules un bez enerģijas

Laikam sācies miegainuma periods. Trīs reizes pa dienu uznāca miegs tā, ka visas trīs reizes nācās līst gultā.


Plāni pavasarim

Jau laicīgi sāku plānot ģimenes ceļojumu maija brīvdienām. Izvēlēšos tūrisma firmu, lai tā aizved un atved, un mums ne par ko nav jādomā.


Bišku par ātru

Pierasts, ka Ziemassvētkiem pie mums (domāts – Latvijā) sāk gatavoties novembra beigās. Zviedrijā ziema laikam pienāk ātrāk. Pie mums vēl koku lapas nav nobirušas, bet “IKEA” veikals jau izrotāts ar mākslīgajām eglēm un krāsainajiem bumbuļiem.


“Milzu” mini pārslas

Kāpēc pircēju kacināt ar tik lielu papīra kasti, ja tajā ielikta uz pusi mazāka paciņa ar graudaugu pārslām?

 

Mūsu diena

No rīta atslēdz sava kabineta durvis un pārsteigumā aptver, ka skolēni par tevi ir domājuši.


Zelta rudens istabā

Biju sacerējusies izbaudīt Siguldas zelta rudeni. Diemžēl neviens no manējiem nevēlējās turp braukt, un man nācās visu dienu pavadīt mājās.


Gluži kā jaunībā

Reti gadās, kad abi bērni vienlaicīgi nenakšņo mājās.


Aizmirstie konspekti

Pēc bērnu aizvešanas uz staciju, ielīdu atpakaļ gultā ar domu, ka savā brīvdienā pagulēšu līdz 11-tiem, bet pēc tam iešu uz mežu sēņot.

Nepagāja stunda, kā mani pamodināja meitas zvans. Visu nakti viņa gatavojās farmokoloģijas ieskaitei un, no rīta kārtojot somu, netīšām konspektu atstājusi mājās. Visi mani plāni par ilgāku gulēšanu un sēņošanu līdz ar viņas zvanu pagaisa vējā. Nācās uz Rīgu vest konspektu. 80 km turp atpakaļ dēļ nelielas, bet svarīgas papīra kaudzītes.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kas īsti ir miljonārs? Varbūt ne tas, kurš negodīgi sev izdevīgā laikā un vietā sazadzies, bet tas, kurš iemantojis miljoniem cilvēku sajūsmas un mīlestības.