Bišku par ātru

Pierasts, ka Ziemassvētkiem pie mums (domāts – Latvijā) sāk gatavoties novembra beigās. Zviedrijā ziema laikam pienāk ātrāk. Pie mums vēl koku lapas nav nobirušas, bet “IKEA” veikals jau izrotāts ar mākslīgajām eglēm un krāsainajiem bumbuļiem.


Plāni pavasarim

Jau laicīgi sāku plānot ģimenes ceļojumu maija brīvdienām. Izvēlēšos tūrisma firmu, lai tā aizved un atved, un mums ne par ko nav jādomā.


Bez saules un bez enerģijas

Laikam sācies miegainuma periods. Trīs reizes pa dienu uznāca miegs tā, ka visas trīs reizes nācās līst gultā.


Foto izstāde

Kultūras namā atklāja izstādi ar fotogrāfijām no pilsētas svētkiem. Tikušas arī divas manējās bildes.

 


12. oktobris, sestdiena12.10.2019.

Mūzika un literatūra

Koncertā klausījos apmēram pirms 150 gadiem rakstītu mūziku un salīdzināju to ar tikpat veciem rakstnieku darbiem. Ne viss ir saistošs mūsdienām. Ir mūzika, ko, tāpat kā lasāmgabalus ar garlaicīgiem dabas aprakstiem, vēlme ātrāk palaist gar ausīm.


Viss mainās tik ātri un nemanāmi

Biju palaidusi garām, ka jau otro gadu Nacionālā teātra Jaunās zāles ieeja ir no kanāla puses. Raustīju agrākās ieejas durvis un brīnījos, kāpēc 30 minūtes pirms izrādes viss vēl ir tumšs.


Skola - enerģijas sūknētava

Kad esi novadījusi 8-as stundas pēc kārtas vairāk kā 180 bērniem, jūties kā izspiests citrons.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad medus mucai klāt pielej darvas karoti, tiek sabojāts viss medus. Kad darvas mucai klāt pielej medus karoti, paliek tā pati darva.