Kad patīkama lieta kļūst par apgrūtinājumu

Uz laukiem nepatīk braukt viena iemesla dēļ – ceļā jāpavada vairāk kā 3 stundas. Pie tam man jāstūrē, kamēr pārējie mašīnā izklaidējas.


Kad visur saskati ēdamo

Es: “Paskaties, kāds liels un apaļš mēness!”

Meita: “Līdzīgs lavašam.”

 

Nakts darbi

Pirmo reizi redzēju, ka asfalta segumu klāj tumsā. Braucu ap 22.30 gar Dārziņiem.


14. augusts, trešdiena16.08.2019.

Slimošana turpinās

Neizskatījās, ka vīruss taisītos padoties.


Slimība vasaras karstumā

Vīruss demonstrēja savu spēku, “lauzdams” kaulus, pārvēršot degunu par ūdens krānu un liekot temperatūrai pārkāpt normas robežas. Ārā silts un saulains laiks, bet man, vīrusa nomocītai, diena jāpavada gultā.


Mīti vai patiesība

Dēls man pielipināja vīrusu, - sāka sāpēt kakls. Vakar nolēmu pamēģināt, vai tiešām pēc saldējuma ēšanas kļūs labāk. Uz mani tas neiedarbojās. Kakls šorīt sāpēja vēl vairāk.


Egoistiskā greizsirdība

Kad vienam bērnam, kaut viņš jau pieaudzis, liekas, ka otrs visu dzīvi tiek mīlēts vairāk.

Labi, ka man nebija jāpiedzīvo tādas greizsirdības scēnas un pārmetumi vecākiem, jo ģimenē biju vienīgais bērns.


Izvēle

Jau labu laiku atpakaļ biju nolēmusi Ogres estrādē apmeklēt multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. Ar biļešu pirkšanu gan vilcinājos, jo atradu dažādus ieganstus. Kaut vai – varbūt būs lietaina diena un slapjumā sēdēt uz soliņa vairākas stundas nemaz nav vēlme; apkārt sēdošie noteikti smēķēs, runās un visādi citādi traucēs klausīties klasisko mūziku; man riebjas lieli cilvēku pūļi.

Lai gan ar laikapstākļiem paveicās, tomēr uz šovu neaizgāju. Sapratu, ka lielāku gandarījumu par krāsainajām ūdens šaltīm man sniegs klusa pastaiga mežā. Vakarā, kad daudzi gāja uz koncertu, es aizgāju sēņot. Nenožēloju.

 

Ne tā kā reklāmā

Pēc ilgām pārdomām iegādājos Philips Sonicare elektrisko zobu birsti. Vakarā to iemēģināju. Kaut kā nesanāca tik eleganti kā reklāmās. Uz vibrējošās birstes uzliktā zobu pasta aizlidoja pa gaisu, bet, mazgājot zobu iekšpuses, siekalas apšķaidīja visu spoguli. Pēc divu minūšu ilgā moku procesa kaut kā nenoticēju, ka esmu kārtīgi, kā reklāma sola, iztīrījusi visus zobus, tāpēc nolēmu, ka turpmāk vispirms zobus iztīrīšu ar parasto zobu birsti, bet pēc tam – ar elektrisko.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kad cilvēku māc skumjas, bieži vien zīmējumos viņš attēlo sevi alegoriskā veidā. Ne velti psihologi pēc zīmējuma spriež par esošajām problēmām.