Ledus

Pirms dažām dienām Ogres upē sācis iet ledus.


Sarma

Pirms 7-iem no rīta viss ceļš mirdzēja, it kā to klātu zaigojoši, sudrabaini dimantiņi. Izejot no mājas, pat samulsu no skaistuma.


Bezjēdzīgās brīvdienas

Pēdējos mēnešos man nepatīk brīvdienas, jo tās ir bezjēdzīgas. Sliktā laika dēļ nākas notupēt mājās.


Sniegs

Pēc lietiem un atkušņiem šorīt daba dāvāja sniegu, taču ne tik daudz, lai varētu iet slēpot. Mazliet jau sacerējos.


Attiecības ar meitu

Izskatās, ka meita pēdējā gada laikā tikusi vaļā no ieilgušajām pusaudzes pretrunām ar vecākiem un ģimeni. Iekšēji esmu tik laimīga, ka mūsu attiecības iestūrējušas vecajā gultnē.


21. februāris, ceturtdiena22.02.2019.

Olimpiāde

Visa diena noritēja skolas vizuālās olimpiādes gaisotnē. Priecājos, ka skolēni olimpiādi uztver kā iespēju dažu stundu garumā radoši padarboties, tādā veidā atpūšoties no skolas ikdienas.


Burvju flauta

Pēdējo reizi flautu meita spēlēja, kad mācījās 10. klasē. 4 gadi pilnīga klusuma, un šodien notika brīnums. Izvilka no plaukta nošu materiālus un aptuveni stundu spēlēja agrāk mācītos skaņdarbus. Sēdēju līdzās viesistabā uz dīvāna un izbaudīju šo burvīgo mirkli, it kā būtu atgriezusies pagātnē, kad mana mazā meitiņa mācījās vēl mūzikas skolā.

 

Plakāts

Vadība palūdza izgatavot skolas reklāmas plakātu. Tas man bija kā izaicinājums, jo tik lielu formātu – A1 – Photoshopā vēl nebiju iemēģinājusi.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Grāmatu pirkšana Latvijā sāk kļūt jau par bagātnieku privilēģiju.