Tumsas vara lēkšo arvien tuvāk

Šobrīd pulksten 18-tos jau satumst, taču pēc trim dienām, kad pagriezīs pulksteni stundu atpakaļ, tumšs būs jau ap pulksten 17-iem. Brrr!


23. oktobris, trešdiena24.10.2019.

Vai Latvijā atgriezušās govis?

Biju patīkami pārsteigta, jo ceļa posmā no Līvāniem līdz Preiļiem pļavās ganījās neierasti daudz govju ganāmpulki. Piemēram, manas vīramātes ciematā, kas atrodas Rēzeknes novadā, nevienam kaimiņam sen nav vairs govju.

 

Jaunie auto

Kravas vilcienus redzu katru dienu pa vairākiem lāgiem, jo dzīvoju netālu no dzelzceļa, tomēr nekad agrāk nebiju redzējusi vilcienu, kas ved simtiem jauno automašīnu.

Pie Maltas dzelzceļa pārbrauktuves. Vilciens brauca no Daugavpils puses.


Rīta sastrēgums

Sen nebiju tikusi tik lielā sastrēgumā. Dēļ avārijas, kas aizšķērsoja abas joslas uz Maskavas un Krustpils ielu krustojuma, satiksme Rīgas virzienā bija paralizēta jau no Dārziņiem. Šo ceļa gabalu braucu (precīzāk – vilkos) 40 minūtes.

Dēļ diviem pārgalvīgiem šoferiem vairāki simti cilvēku šorīt darbu vai arī citas darīšanas kavēja vismaz par stundu.


Brīvlaiks

Skolēnu rudens brīvlaika pirmā diena. Cik labi, ka no rīta nebija agri jāceļas un jāved uz staciju.


Bezjēdzīgi pavadīta diena

Aizgāju gulēt pulksten 6.20 no rīta. Tas ir laiks, kad darba dienās mostos. Līdz ar to visu dienu nāca miegs.


Hobijs priekam

Apskraidīju vietējos veikalus un nopirku žaketei nepieciešamās lietas. Vakarpusē jau uzsāku šūt.


Nepārvaramā vēlme šūt

Ļoti sen žurnāls “Burda” nebija tā patīkami pārsteidzis. Atradu 4-5 modeļus (tas ir ļoti daudz priekš viena izdevuma), ko vēlētos uzšūt. Sākšu ar žaketi.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kas īsti ir miljonārs? Varbūt ne tas, kurš negodīgi sev izdevīgā laikā un vietā sazadzies, bet tas, kurš iemantojis miljoniem cilvēku sajūsmas un mīlestības.