Pirmā skolas diena pēc rudens brīvlaika

Tik mierīga diena. Septiņas stundas pēc kārtas, bet es nemaz neizjutu nogurumu kā citās reizēs. Varbūt tas pagājušā brīvlaika iespaidā, – visi bērni kārtīgi atpūtušies un izgulējušies.


Pazudušie zīmējumi

Neparko tu nevari būt drošs – pat par saglabātajiem datiem internetā. Pavisam nejauši atklāju, ka kaut kādas kļūmes dēļ pazuduši mana garstāsta “Neticamais labirints” zīmējumi. Nācās saukt talkā mūsmāju programmētāju.


Pareizās atbildes meklējumos

Vai mīlēt bagātu vai nabagu? Vai labāk tomēr vispirms pašai sevi?

Pateicīga, ka teātra izrāde “Dziļā, skumjā jūra” (vērtējums šeit) lika meitai padomāt par to, kas īsti ir mīlestība un savstarpējā saderība.


Vispretīgākais rudens pasākums

Rindā nīkšana, lai nomainītu ziemas riepas. Pie tam diviem eksemplāriem.


24. oktobris, ceturtdiena24.10.2019.

Tumsas vara lēkšo arvien tuvāk

Šobrīd pulksten 18-tos jau satumst, taču pēc trim dienām, kad pagriezīs pulksteni stundu atpakaļ, tumšs būs jau ap pulksten 17-iem. Brrr!


Vai Latvijā atgriezušās govis?

Biju patīkami pārsteigta, jo ceļa posmā no Līvāniem līdz Preiļiem pļavās ganījās neierasti daudz govju ganāmpulki. Piemēram, manas vīramātes ciematā, kas atrodas Rēzeknes novadā, nevienam kaimiņam sen nav vairs govju.

 

Jaunie auto

Kravas vilcienus redzu katru dienu pa vairākiem lāgiem, jo dzīvoju netālu no dzelzceļa, tomēr nekad agrāk nebiju redzējusi vilcienu, kas ved simtiem jauno automašīnu.

Pie Maltas dzelzceļa pārbrauktuves. Vilciens brauca no Daugavpils puses.


Rīta sastrēgums

Sen nebiju tikusi tik lielā sastrēgumā. Dēļ avārijas, kas aizšķērsoja abas joslas uz Maskavas un Krustpils ielu krustojuma, satiksme Rīgas virzienā bija paralizēta jau no Dārziņiem. Šo ceļa gabalu braucu (precīzāk – vilkos) 40 minūtes.

Dēļ diviem pārgalvīgiem šoferiem vairāki simti cilvēku šorīt darbu vai arī citas darīšanas kavēja vismaz par stundu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kas īsti ir miljonārs? Varbūt ne tas, kurš negodīgi sev izdevīgā laikā un vietā sazadzies, bet tas, kurš iemantojis miljoniem cilvēku sajūsmas un mīlestības.