Netīkamās domas

Vakara pastaigā, izbaudot rudenīgo vēsumu, pieķēru sevi, ka domāju par skolu. Paga, paga! Vēl mēnesis priekšā!


Visu dienu pa mājām

Jau otro dienu rakstīju Polijas ceļojuma aprakstu (skatīt šeit). Nogurdinoši.


Festotāja

Meita atgriezās no “Positivus” festivāla, kur pavadīja divas naktis un esot iztērējusi vairāk kā 100 eiro. Kā viņa atzina – festivāls neesot tās naudas vērts, jo tikpat interesanti būtu, ja ar draugiem paliktu teltīs pa nakti jebkurā citā vietā, kur var klausīties mūziku uz tumbiņām.


Atpūta

Jutos ļoti nogurusi no visiem pēdējo nedēļu braucieniem. Tik vien kā vēlējos pasēdēt dīvānā un ne par ko svarīgu nedomāt.


Salīdzinājums

Braucot cauri piejūras ciematiņiem, sākot no Bigauņciema līdz pat Engurei, jutos kā Polijā, kur vienai apdzīvotajai vietai sekoja nākamā. Tikai mašīnu plūsma šeit ir krietni mazāka.


Uz mežu

Lai arī kājas pēc Tatru kalniem nogurušas, sēdos uz riteņa un braucu uz mežu našķoties ar avenēm.

 

Aizmārša

Esmu ļoti pedantiska, taču šoreiz kaut kādā veidā pamanījos vienā no pēdējām divām viesnīcām atstāt savas mājas drēbes. Abām viesnīcām uzrakstīju vēstuli. Tagad gaidu atbildi.


Ceļojošie burkāni

Kad pirms astoņām dienām devāmies ceļojumā uz Poliju, iztukšoju visu ledusskapi. Līdz ar citiem ēdamajiem līdzi paņēmu arī kraukšķīgos burkānus (nomizoti un nomazgāti burkāni, kas iepakoti maisiņā). Šodien tos izņēmu no ceļojuma somas un ieliku atpakaļ ledusskapī. Burkāni kopā ar mums astoņās dienās nobrauca 2500 kilometrus.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Grāmatu pirkšana Latvijā sāk kļūt jau par bagātnieku privilēģiju.