Ceļojošie burkāni

Kad pirms astoņām dienām devāmies ceļojumā uz Poliju, iztukšoju visu ledusskapi. Līdz ar citiem ēdamajiem līdzi paņēmu arī kraukšķīgos burkānus (nomizoti un nomazgāti burkāni, kas iepakoti maisiņā). Šodien tos izņēmu no ceļojuma somas un ieliku atpakaļ ledusskapī. Burkāni kopā ar mums astoņās dienās nobrauca 2500 kilometrus.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Sudrabkāzas bez sudraba

25.-ā kāzu jubileja bez salkanas romantikas un bezjēdzīgām dāvanām, toties ar ikgadēju kāzu ceļojumu šajā dienā.

 

Pēdējās kronas masāžai

Pēc vairāk kā 500 nobrauktajiem kilometriem un vismaz 8-ām mašīnā pavadītajām stundām, devāmies uz Belastokas (Polija) lielāko tirdzniecības centru “Auchan”, lai iztērētu atlikušās kronas. Par beidzamajām metāla monētām visi četri uz masāžas krēsliem pa vairākiem lāgiem izmasējām piekusušās muguras.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Drošības pārkāpēja

Iepriekš nezināju, ka, ieejot Aušvicas koncentrācijas nometnē, piereģistrē pasi (ID) un veic drošības pārbaudi gandrīz kā lidostā. Izņemot visu saturu laukā no mugursomas, atklājās, ka tur ielikts saliekamais nazītis, ko izmantoju ābolu mizošanai. Arī soma izrādījās par lielu. Visi manējie muzeja teritorijā tika, bet man nācās doties atpakaļ uz ieeju un nodot savu bagāžu glabātuvē.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Personīgie rekordi (5)

Smagi elsojot un sviedriem tekot, pievarēju 1206 m augsto Nosal kalnu virsotni Polijas Tatros. Kaut arī zaļā trase, dīvānā sēdētājai tā bija ārkārtīgi liela slodze.

Nosal kalns Tatros, pa kura virsotni šodien rāpelēju.

 

Skats no Nosal kalna virsotnes.

 

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Personīgie rekordi (4)

Tatru kalnos izvēlējos trasi uz Mrožna alu. Biju iedomājusies, ka apskatīsim to gluži kā Gūtmaņa alu Siguldā un iesim tālāk. Nekā. Ne velti šī trase iezīmēta melna. Pirms to turpināt, nācās pacīnīties ar klaustrofobiju, jo bija jāiziet cauri 773 metrus garai izgaismotai kalnu alai (ceļā jāpavada apmēram 30 minūtes), kur vietām nācās spraukties pat ejot zosu gājienā.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Personīgie rekordi (3)

Braucot augšup un lejup pa Dienvidpolijas kalnainajiem un līkumainajiem ceļiem, brīžiem satraucos, vai mana 1,4 m3 mazulīte spēs kalnā uzvilkt četrus pieaugušos ar milzīgu mantu kravu.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Personīgie rekordi (2)

Pirmo reizi traucos pa Polijas automaģistrāli uz 140 km/h. Atzīšos, ka tomēr drošāk jutos, braucot ar ātrumu 120-125 km/h.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Jo lielāka ģimene, jo vairāk pienākumu attiecībā pret tuvajiem.