Labais darbs

Kādai vecmāmiņai Rīgas audumu veikalā ieteicu, kā labāk “salabot” viņas mēteli. Pēc tam ap sirdi bija tik patīkami, ka mans padoms ticis uzklausīts un noderējis.


Mana dvēsele raud par dvēseļu puteni

Filmas “Dvēseļu putenis” (vērtējums šeit) laikā jutos, it kā pati atrastos kaujas laukā starp uguns zalvēm un kritušo ķermeņiem. Kā māte izjutu skaudru sāpi par jaunajiem puišiem, kuriem nācās cīnīties strēlnieku pulkā. Līdzās man filmu skatījās septiņpadsmitgadīgais dēls, un es esmu ārkārtīgi pateicīga mūsu drosmīgajiem senčiem un arī manam vecvectēvam - strēlniekam, ka dēls asiņainās kaujas ainas piedzīvo vien datorspēlēs vai filmās.


Vistumšākais gada laiks – jubileju laiks

Tā nu sanācis, ka līdz ar Valsts svētkiem, savas jubilejas svinam abi ar vīru. Šodien viņa kārta. Dažas dienas būsim vienā vecumā.


Lapsiņa

Izdomāju animācijas tēlu savas galda spēles reklāmai diplomdarba aizstāvēšanā.


Dzīvnieku migrācija

Braucot tumsā pa privātmāju rajonu, pāri ceļam pārskrēja divas stirnas, bet braucot pa lielceļu – divas žurkas.


Meža dāvana uz Valsts svētkiem - pēdējās gailenes

Pastaigājoties pa mežu, atradu divas gailenes. Tās nu gan ir ražīgas sēnes – no jūnija līdz pat novembrim.


Svētku salūts

Krāsainas uguns šaltis izgaismoja Ogres centra debesis, liekot atnākušajiem 7-as minūtes jūsmot atliektām galvām. Ilgs salūts. Skaļš salūts. Krāšņs salūts.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Cilvēkam raksturīgs bīties un izvairīties no nezināmā. Kas bijību pārvar, tas, gluži kā datorspēlē, pāriet uz nākamo līmeni.