Izdrukājama spēle pdf failā vienam spēlētājam.

Spēlētāja vecums 4+.

 

Materiāla saturs

* spēles apraksts

* 49 ģeometriskās figūras dažādos izmēros (kvadrāts, trijstūris, trapece, taisnstūris, riņķis, rombs); pie tam katrai figūrai atvēlēta cita krāsa, piemēram, visi kvadrāti iekrāsoti dzelteni

* 50 attēlu paraugi

 

Spēles uzdevums

Pēc dotajiem paraugiem no figūrām jāsaliek attēli. Spēle pieļauj vienu figūru novietot virsū otrai, kā arī izmantot tik daudz figūras, cik nepieciešams. Vēl spēlētājam tiek dota iespēja radoši izpausties, izveidojot pašam savus attēlus.

Mazākajiem spēlētājiem var mācīt krāsas, piemēram, tiek uzdots atlasīt visas dzeltenās figūras. Līdz ar krāsu tiek iemācīts arī figūras nosaukums. Vai arī vēl viens veids - jāsagrupē lielās un mazās figūras, piemēram, atsevišķi jānovieto lielais dzeltenais kvadrāts un mazais dzeltenais kvadrāts.

 

Sagatavošanās darbi

Vēlams 2. un 3. lapu drukāt uz A4 formāta uzlīmju papīra, kas nopērkams rakstāmlietu veikalos. Tiklīdz uzlīmju papīrs apdrukāts, tam uzmanīgi jānoņem nost līmes aizsargslānis. Tad šis papīrs jāpielīmē pie 1 mm bieza kartona. Un visbeidzot – pa melnajām kontūrlīnijām jāizgriež.

Visus izdrukātos materiālus glabā A4 formāta aploksnē vai mapītē.

 

Spēles pasūtīšana

Lai pasūtītu spēli, jāsazinās pa e-pastu sanita.nikitenko@gmail.com, norādot spēles nosaukumu un numuru (ES UN FIGŪRAS NR.01LV). Uz pircēja e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Līdzko bankas kontā ieskaitīsies nauda, autore adresātam 1-2 dienu laikā izsūtīs spēles pdf failu.

 

Iegādāto pdf failu aizliegts pārdot tālāk vai arī bez maksas izplatīt!

 

EN - angļu valodā

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

  

uz galveno lapu zirnis.lv

 


Spēle “ES UN FIGŪRAS” attīsta un pilnveido:

* loģisko un tēlaino domāšanu;

* uzmanību, koncentrēšanos;

* sistematizācijas prasmes;

* kombinatorikas spējas;

* vizuālo uztveri, vērību;

* emociju izpausmi;

* sīko motoriku;

* radošo iztēli;

* atmiņu.