28.08.2020.

Dāvāt otram ko patīkamu no sirds, atzīsiet, - vienmēr sagādā prieku. Arī es jūtu gandarījumu par to, ka manas idejas kādam bijušas kā iedvesma radošām darbībām, jo tas, ko mums patīk darīt, palīdz dzīvot ne tikai harmonijā ar sevi, bet arī pārvarēt emocionāli saspringtus brīžus.

Pilnīgi visu materiālu, kas publicēts vietnē, gluži kā gaidībās esoša māmiņa, esmu iznēsājusi sevī, veltot tam ārkārtīgi daudz laika, mīlestības un uzmanības, tāpēc droši varu apgalvot, ka zirnis.lv 100% Latvijā dzimis “bērns”.

Pēc profesijas un arī savas būtības esmu skolotāja, kas bērna attīstību, izaugsmi un radošumu vienmēr uzskatījusi par galveno dzīves vērtību un mūsu nākotnes virzītāju, tāpēc savā vietnē cenšos bērna dzīves ceļam sniegt to, kas mani pašu pirms vairākiem gadu desmitiem ir pamudinājis radoši izpausties, proti, tās ir idejas, ko bērnībā pamanīju grāmatās vai preses izdevumos. Piekritīsiet, ka tajā laikā augušie netika lutināti ar izziņas avotiem kā tagadējā paaudze.

 

Jau no pašiem mājas lapas radīšanas pirmsākumiem esmu pieturējusies pie koncepcijas, ka zirnis.lv nav komerciāls projekts, kuru finansiāli uzturēs uzbāzīgu reklāmu laukumi. Tas ir uz pašiniciatīvu balstīts darbs, taču, ja kāds labprātīgi pateicības vārdā vēlas finansiāli atbalstīt vietnes turpmāku attīstību, uztveršu to kā sava darba novērtējumu un apliecinājumu, ka manas domas par dzīves vērtībām sakrīt ar Jūsējām. Paldies par uzticību! 

Sanita Nikitenko

 

Konta nr. LV07HABA0551049249410

Maksājuma mērķis: dāvinājums zirnis.lv atbalstam

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko