Mārtiņa burtnīca09.07.2014.

Tēma: E-GRĀMATASStāstiņi un pasakas

Piektdiena

Šorīt ienākot skolā, visi uz mani blenza un sačukstējās. Izrādās, ka skolas avīzes pirmajā lapā ievietota mana fotogrāfija ar parakstu: „6. klases skolnieks Mārtiņš diskotēkā visus savaldzināja ar savu dejotprasmi un šarmu.” Parasti skolas avīzi nelasu, bet šoreiz ...

 

P.S. Gandrīz piemirsu, – ja izrādās, ka nav ko vilkt uz skolas balli, varu aizlienēt savu veiksmes apģērbu  – 16. gadsimta galma tērpu.

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt un izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


Aizkulises

2011. gadā izdevniecība „Zvaigzne ABC” publicēja pirmo Džefa Kinnija „Grega dienasgrāmatu”. Mūsmājās to izlasīja visi. Tā kā tētim ļoti patika šī grāmata, bērni nolēma jubilejā viņu iepriecināt, uzdāvinot pašu sacerētu līdzīga stila grāmatu „Mārtiņa klade”. Uz dienas beigām vai nu idejas aptrūkās, vai arī nedaudz apnika, bet grāmata sanāca paplāna - tikai 7 lappuses.

Nolēmu bērnu garadarbu publicēt mājas lapā. Zīmējumi palika oriģinālie. Sižetu nemainīju, bet tekstā veicu uzlabojumus. Pamainīju arī nosaukumu no "Mārtiņa klade" uz "Mārtiņa burtnīca", jo teksta nav tik daudz, lai pretendētu uz klades apjomu.