Slimība vasaras karstumā

Vīruss demonstrēja savu spēku, “lauzdams” kaulus, pārvēršot degunu par ūdens krānu un liekot temperatūrai pārkāpt normas robežas. Ārā silts un saulains laiks, bet man, vīrusa nomocītai, diena jāpavada gultā.


Mīti vai patiesība

Dēls man pielipināja vīrusu, - sāka sāpēt kakls. Vakar nolēmu pamēģināt, vai tiešām pēc saldējuma ēšanas kļūs labāk. Uz mani tas neiedarbojās. Kakls šorīt sāpēja vēl vairāk.


Egoistiskā greizsirdība

Kad vienam bērnam, kaut viņš jau pieaudzis, liekas, ka otrs visu dzīvi tiek mīlēts vairāk.

Labi, ka man nebija jāpiedzīvo tādas greizsirdības scēnas un pārmetumi vecākiem, jo ģimenē biju vienīgais bērns.


Izvēle

Jau labu laiku atpakaļ biju nolēmusi Ogres estrādē apmeklēt multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. Ar biļešu pirkšanu gan vilcinājos, jo atradu dažādus ieganstus. Kaut vai – varbūt būs lietaina diena un slapjumā sēdēt uz soliņa vairākas stundas nemaz nav vēlme; apkārt sēdošie noteikti smēķēs, runās un visādi citādi traucēs klausīties klasisko mūziku; man riebjas lieli cilvēku pūļi.

Lai gan ar laikapstākļiem paveicās, tomēr uz šovu neaizgāju. Sapratu, ka lielāku gandarījumu par krāsainajām ūdens šaltīm man sniegs klusa pastaiga mežā. Vakarā, kad daudzi gāja uz koncertu, es aizgāju sēņot. Nenožēloju.

 

Ne tā kā reklāmā

Pēc ilgām pārdomām iegādājos Philips Sonicare elektrisko zobu birsti. Vakarā to iemēģināju. Kaut kā nesanāca tik eleganti kā reklāmās. Uz vibrējošās birstes uzliktā zobu pasta aizlidoja pa gaisu, bet, mazgājot zobu iekšpuses, siekalas apšķaidīja visu spoguli. Pēc divu minūšu ilgā moku procesa kaut kā nenoticēju, ka esmu kārtīgi, kā reklāma sola, iztīrījusi visus zobus, tāpēc nolēmu, ka turpmāk vispirms zobus iztīrīšu ar parasto zobu birsti, bet pēc tam – ar elektrisko.


9. augusts, piektdiena10.08.2019.

Lasāmdiena

Gandrīz visu dienu pavadīju lasot grāmatu (vērtējumu skatīt šeit) par vecāku ciešanām un savstarpējām attiecībām, cīnoties par sešus gadus vecā dēla dzīvību, kam konstatēts neārstējams smadzeņu audzējs. Bērna nāve – tas ir visšausmīgākais, ko šai pasaulē vecākiem nākas pārdzīvot.


Galda spēļu bizness


Gatavojot materiālu maģistra darbam, internetā pētīju galda spēļu ražotājus Latvijā. Izrādās, ka pie mums ir 23 uzņēmumi/biedrības, kas radījuši un šobrīd realizē vismaz vienu galda spēli.


Gatavošanās septembrim

Domājot par klases telpas noskaņu, nopirku jaunus augus un puķu podus.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Grāmatu pirkšana Latvijā sāk kļūt jau par bagātnieku privilēģiju.