Kapu kultūra

Lai sakoptu kapus uz kapu svētkiem, esi gatavs braukt pat uz otru Latvijas galu. 400 km un sirdsapziņa tīra.


Pienākums

Tu piekūsti no tā vien, ka savu laiku esi ziedojis citiem.


Uzlabojumi

Nekad nav garantijas, ka velosipēdam paredzētās standartizētās lietas derēs tieši tavējam. Nopirku pie stūres pieliekamu groziņu, lai vieglāk braukt sēņot un pie stieņa piestiprināmu somiņu. Izrādās, ka manam ritenim visi stieņi ir par resniem. Nācās būvmateriālu veikalā iegādāties garākas skrūves groziņa turēšanas mehānisma pieskrūvēšanai, bet somiņai nācās piešūt garākas lences.


Netīkamās domas

Vakara pastaigā, izbaudot rudenīgo vēsumu, pieķēru sevi, ka domāju par skolu. Paga, paga! Vēl mēnesis priekšā!


29. jūlijs, pirmdiena30.07.2019.

Visu dienu pa mājām

Jau otro dienu rakstīju Polijas ceļojuma aprakstu (skatīt šeit). Nogurdinoši.


Festotāja

Meita atgriezās no “Positivus” festivāla, kur pavadīja divas naktis un esot iztērējusi vairāk kā 100 eiro. Kā viņa atzina – festivāls neesot tās naudas vērts, jo tikpat interesanti būtu, ja ar draugiem paliktu teltīs pa nakti jebkurā citā vietā, kur var klausīties mūziku uz tumbiņām.


Atpūta

Jutos ļoti nogurusi no visiem pēdējo nedēļu braucieniem. Tik vien kā vēlējos pasēdēt dīvānā un ne par ko svarīgu nedomāt.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autora darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Pieejamos rakstus, zīmējumus un fotogrāfijas  NEDRĪKST  PĀRPUBLICĒT.

© Sanita Nikitenko


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

Kad cilvēku māc skumjas, bieži vien zīmējumos viņš attēlo sevi alegoriskā veidā. Ne velti psihologi pēc zīmējuma spriež par esošajām problēmām.