2003 / decembris / nr. 81

Tā nu ir, ka uz katru Ziemassvētku vai Jaungada balli mēs vēlamies uzšūt jaunu tērpu. Taču tērps ir tikai daļa no kopējā tēla - vēl ir nepieciešamas pieskaņotas rotas, kurpes un somiņa. Ja pirmās divas nosauktās lietas veikalos ir vieglāk atrodamas, tad sameklēt tērpam pieskaņotu somiņu ir daudz grūtāk. Varbūt pašai to uzšūt no pāri palikušā balles tērpa auduma?

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko
Aizkulises

Katru reizi, kad paņēmu rokās jauno žurnāla "Sievietes pasaule" numuru, šausminājos (protams, ka pie sevis, bet skaļi neko neteicu) par fotogrāfiju kvalitāti. Tajā laikā rakstīju arī otram žurnālam  - "Mājas&Dārzs", kur strādāju kopā ar profesionālu fotogrāfu. Līdz ar to es varēju salīdzināt abu žurnālu krasās kvalitātes atšķirības. Domāju, ka tas bija viens no iemesliem, kāpēc žurnāls "Sievietes pasaule" neizturēja konkurenci un 2004. gada nogalē bankrotēja.