2004 / aprīlis / nr. 85

Mazajai dāmītei ļoti patīk pucēties, tāpēc ieprieciniet viņu, uzšujot jaunu tērpu. Lai darinātu žurnālā piedāvātos modeļus, nepieciešamas trīs lietas: pirmkārt - neliela prasme šūt, otkārt - nedaudz auduma, treškārt – apmēram trīs vai četras brīvas stundas.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko
Aizkulises

1. modelis. Svārku apakšmalā piešūta citas krāsas auduma josla. Jostasvietā ievērtas gumijas, bet labajā pusē pie jostasvietas piešūta kabatas – somiņas lentīte.

2. modelis. Svārkus vēlams šūt no irstoša auduma, jo to apakšmalu un uzšūtās taisnstūra kabatas rotā bārkstis. Svārku jostasvietā ievērtas gumijas, kuru savilkums regulējams ar fiksētāju.

3. modelis. Svārku apakšmalā piešūts savilkta auduma krokojums. Jostasvietā ievērtas gumijas.

4. modelis. Šo modeli var izmantot gan kā sarafānu (zem tā velk blūzīti vai bītleni), gan kā vasaras kleitu. Sarafāna sānu  un mugurpuses jostasvietā ievērta gumija, kuras savilkums regulējams ar fiksētāju. Sarafāna priekšpusē uzšūta pusapaļa divdaļīga kabata.