Aizkaru atsaites

03.08.2014.

Tēma: ROKDARBI Idejas mājoklim un dārzam

1.

2.

Pēc remonta virtuvē nolēmu iekārt gan gaišos, gan tumšos aizkarus, turklāt tā, lai gaišie vērtos vaļā uz vienu pusi, bet tumšie – uz otru pusi.

Pa dienu tumšos aizkarus sasienu ar “augļu atsaiti”, kas veidota no dekoratīvas auklas un mākslīgiem augļiem (1). Tā kā augļi izgatavoti no mīksta putuplasta, tiem pa vidu izdobu caurumu un izvēru cauri auklu. Tad augļus nofiksēju un caurumu noslēpu, auklā iesienot mezglus.

Gan kā dekors, gan kā gaišā aizkara atsaite kalpo puķpods ar mākslīgo ziedu, kura lapas veidotas uz lokanas stieples, tāpēc tās apviju ap aizkaru (2.). Mākslīgo ziedu puķpodā “iestādīju”, izmantojot gabaliņos salauztu putuplastu (der arī dekoratīvā putuplastas plāksne griestiem) un PVA līmi. Putuplastu noslēpu, puķpoda virspusi rotājot ar sizalu.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko